شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد وارد مرحله توسعه مدیریت دانش شد

مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از ورود به مرحله توسعه دانش خبر داد و گفت : با انجام کارتیمی و تلاش مهندسان دانش انتظار می رود تا پایان سال در آستانه ورود به مرحله پالایش قرار خواهیم گرفت.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس فریده بهداد در حاشیه سمینار ارائه راهکارهای تعاملی جهت تسهیم دانش بین مدیران ، از ورود به مرحله توسعه دانش خبر داد و گفت : با انجام کارتیمی و تلاش مهندسان دانش تا پایان سال در آستانه ورود به مرحله پالایش قرار خواهیم گرفت.

وی اضافه کرد : در یک دهه گذشته تا اوایل سال 95 سطح بلوغ شرکت توزیع برق در حوزه مدیریت دانش از مرحله انفعال به مرحله آغاز تغییر کرد و پس از طی سه مرحله بهبود ، از مردادماه امسال وارد مرحله توسعه شده ایم.

او یادآور شد : سطوح بلوغ مدیریت دانش شامل : سطح انفعال ، آغاز ، توسعه ، پالایش و بلوغ است که برای رسیدن به آخرین سطح نیازمند مشارکت جمعی کارکنان و تلاش مهندسان دانش هستیم.

بهداد از پیاده سازی نرم افزار مدیریت دانش از اول مهرماه  و آغاز دوره آموزش مجازی ثبت محتوی دانشی در آن خبر داد و گفت : برای پیاده سازی این نرم افزار زیرساخت هایی نظیر :ترسیم درخت دانشی ، آیین نامه دستورالعمل مدیریت عملکرد دانشی ، آیین نامه ارزشیابی آثار علمی کارکنان ، انتصاب مهندسان دانش ، شناسایی و انتصاب خبرگان ، تعیین کمیته مهندسی دانش و تشکیل دبیرخانه مدیریت دانش در دفتر تحقیقات انجام شده است.

او خاطرنشان کرد : با پیاده سازی کامل نرم افزار و ورود اطلاعات دانشی کارکنان ، مبنای تصمیمات آینده سازمان برای هر فرد ، امتیاز دانشی پرسنل خواهد بود.

وی به  تدوین دستورالعمل مدیریت عملکرد دانشی بر اساس چارچوب ابلاغ شده از توانیر وتایید آن توسط هیات مدیره شرکت  اشاره کرد و  متذکر شد: رفتار های دانشی پرسنل در 19 دسته معرفی و تعریف می شود که مهم ترین آن ، ارائه پروژه هاتحقیقاتی و مطالعاتی ، شناسایی فرصت های یادگیری در شرکت ، انتقال دانش شرکت به توانیرو شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو و ارائه فناوری های نوآورانه است.

مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد هدف از تدوین دستورالعمل را ایجاد انگیزه و امکان اندازه گیری عملکرد دانشی کارکنان در راستای استراتژی و اهداف شرکت بیان کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1308   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/05/29 - 19 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: مردادماه   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4080

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد