شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
آیین تجلیل از مامورین قرائت کنتور برگزار شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : مأمورین قرائت کنتور ،  به عنوان پیش قراولان و سفیران  شرکت توزیع برق نقش مهم و حساسی را در ایجاد تصویر خوب در افکار عمومی ایفا می کنند .

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محمدرضا صحتی در آیین تجلیل از مامورین قرائت کنتور و وصول مطالبات با اشاره به اهمیت آراستگی اخلاقی و ظاهری در ارتباط با مردم ، افزود: مأمورین قرائت کنتور ،  به عنوان پیش قراولان و سفیران  شرکت توزیع برق نقش مهم و حساسی را در ایجاد تصویر خوب در افکار عمومی ایفا می کنند .

 

وی رفتار مامورین را از لحاظ سازمانی ، عرفی و اجتماعی برای شرکت بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: مامورین در صف اول خدمت رسانی شرکت ، دقت بسیار زیادی شیوه برخورد با مشترکین داشته باشند.

 

این مسئول رفتار مناسب ، رابطه حسنه با مردم ، عزت نفس و اخلاق نیکو  را از خصایص  اصلی  مامورین قرائت برشمرد و متذکر شد :سالانه حدود3  میلیون و پانصد هزار صورتحساب برای مشترکین برق صادر و توزیع می شود  و این موضوع اهمیت کار درقرائت صحیح کنتور را دو چندان می کند.

 

وی اظهار کرد :اهتمام به افزایش وصولی ،  عامل کلیدی در افزایش سطح خدمات شرکت به مشترکین برق است که این نیز ناشی از تعهد و مسئولیت پذیری است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ابراز امیدواری کرد : مامورین قرائت کنتور با اطلاع و آگاهی از قوانین و مسائل شرکت و داشتن دقت و وجدان کاری ، مطلوب تر از گذشته به وظایف خود عمل کنند .

 

پیش از این مهندس احسان قندهاری ، مدیرعامل شرکت صبا ، مهندس محمدجواد جلیلی ، معاون فروش و خدمات مشترکین ، مهندس محمدعلی غلامحسینی ، مدیر وصول مطالبات و مهندس محمدمیرشمس ، مدیر دفتر مدیریت مصرف پیرامون مسائل حوزه کاری خود سخنرانی کردند.

 

برگزاری موسیقی سنتی به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) و تجلیل از مامورین برتر واحدها از دیگر برنامه ها بود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1311   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/06/01 - 42 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: شهریور96   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 6084

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد