شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
برنامه های پایگاه بسیج در شهریورماه اعلام شد

فرمانده پایگاه بسیج شهید بهشتی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اعلام کرد: برگزاری دو رویداد ورزشی در هفته دولت و دفاع مقدس،  برگزاری دوره آموزش دفاع نظامی و اجرای طرح اهداخون شور حسینی از برنامه های شهریورماه سال جاری است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس سیدحجت اله رضوی نسب در جمع اعضا پایگاه بسیج شهید بهشتی اعلام کرد : برگزاری مسابقه ورزشی دارت برادران نهم شهریورماه به مناسبت هفته دولت و فوتبال دستی همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد : 80 نفر از کارکنان حوزه ستادی و امورهای شهرستان و نواحی یزد در اوخ شهریور ماه با اصول اولیه دفاع نظامی در قالب دوره آموزش "عملیات و بکارگیری" آشنا خواهند شد.

این مسئول به اجرای طرح اهداخون باعنوان "شور حسینی و شعور مهدوی "اشاره کرد و گفت : ثبت نام این طرح همزمان با ایام عزاداری سالار شهیدان در ماه محرم انجام شده و زمان دقیق آن اعلام خواهد شد.

مهندس رضوی نسب از جذب نیروی جدید در پایگاه بسیج خبر داد و گفت : علاقمندان می توانند کپی شناسنامه ، کارت ملی و مدرک تحصیلی به همراه یک قطعه عکس 4*3 را به دبیرخانه تحویل و فرم مخصوص را تکمیل نمایند.

وی به اعزام کاروان راهیان نور به مناطق شمال غرب در مردادماه سال جاری اشاره داشت و از همکاری معاون مالی و پشتیبانی ، مدیر امور نظارت بر خدمات عمومی و مسئول اعزام به مناطق جنگی قدردانی کرد.

فرمانده پایگاه بسیج شهید بهشتی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بخش دوم سخنانش به اهمیت حضور در نماز جماعت و افزایش انگیزش کارکنان برای اقامه نماز اشاره داشت و براین امر تاکید کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1313   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/06/06 - 48 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: شهریور96   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4422

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد