شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
نتایج چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی فرزندان وزارت نیرو اعلام شد

نتایج چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی فرزندان وزارت نیرو در مرحله شرکتی و استانی اعلام شد که در آن اسامی نه نفر از رتبه های اول تا سوم استانی از توزیع برق به چشم می خورد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد علیرضا باقری ، مدیر دفتر روابط عمومی و دبیر شورای فرهنگی این شرکت در سخنانی از حضور شماری از فرزندان کارکنان در چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو در مرحله شرکتی و استانی و انتخاب 9 نفر به عنوان رتبه های اول تا سوم استانی را متذکر شد و گفت : زینب افتخار پور، فاطمه ابویی و امین قربانی به ترتیب مقام نخست رشته های حفظ ، مفاهیم و قرائت قرآن و اذان را به خود اختصاص داده اند.

وی اضافه کرد : زینب عبداللهی در رشته مفاهیم قرآن استانی دوم ، سپهر دهقان پور در رشته مفاهیم قرآن ، راضیه جان زمین در رشته حفظ ، مبینا مجیبدی زاده و غلامحسینی در رشته احکام مقطع اول و دوم  و فاطمه خلیلی در رشته قرائت قرآن سوم شدند.

باقری با اشاره به اینکه 21 نفر از فرزندان همکاران در مرحله شرکتی رتبه های اول تا سومی را از آن خود کرده بودند ، یادآور شد : این مسابقات با مشارکت نونهالان در دو مقطع دوره ابتدایی پنجم و ششم و نوجوانان در دوره اول  و دوم متوسطه و پیش دانشگاهی برگزار شد.

دبیر شورای فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با بیان اینکه 300 نفر از فرزندان همکار صنعت آب و برق در این رقابت معنوی حضور داشته اند ، ابراز امیدواری کرد: این مسابقات شرایط را برای تبلور بخشیدن به اندیشه های نورانی قرآنی در بین فرزندان کارکنان صنعت آب و برق فراهم کرده و اقدامی در جهت توسعه فرهنگ قرآنی صنعت برق باشد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1314   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/06/06 - 49 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: شهریور96   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5194

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد