شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
سامانه جامع مدیریت پیک بار کشور در شرکت توزیع برق یزد راه اندازی شد

معاون فروش وخدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  از راه اندازی سامانه جامع مدیریت پیک بار کشور در این شرکت خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  مهندس محمد جواد جلیلی از راه اندازی و استقرار سامانه جامع مدیریت پیک بار کشور با هدف یکپارچه سازی ،سهولت پیگیری و حذف خطای انسانی برای شرکت های برق منطقه ای و توزیع کل کشور  در یزد خبر داد و گفت : از طریق این سامانه کلیه مشترکین همکار در برنامه های پاسخگویی بار، ذخیره عملیاتی ،کاهش یا قطع بار برنامه ریزی شده صنایع و کشاورزی و طرح دیزل ژنراتور ثبت نام و بازه و نوع همکاری خود را در هر طرح مشخص می کنند.

وی اضافه کرد: محاسبه پاداش در هر طرح از همکاری مشترکین و امکان گزارش گیری های مختلف  از دیگر مشخصه های این نرم افزار جامع به شمار می رود.

مهندس جلیلی قابلیت ثبت داده ها و گزارش گیری از آن به همراه  بررسی عملکرد در طرح های مشمول مدیریت پیک را از مزیت های این سامانه عنوان کرد و متذکر شد :  در تابستان امسال بخشی از مشخصات مشترکین همکار در  طرح ذخیره عملیاتی ،طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانه صنایع ،طرح کشاورزی،تجاری و طرح به کارگیری مولدین خود تامین استان به صورت کامل در سامانه به ثبت رسید.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد : هم اکنون محاسبه پاداش طرح های مختلف مدیریت پیک بار کشور با سامانه های مشابه امکان پذیر شده است.

مهندس شمس السادات باغیان ، کارشناس مطالعات و بهینه سازی مصرف انرژی در بخش صنعت ، در گفتگو با خبرنگار ما  اظهار کرد :تا کنون مشارکت 5800 مشترک صنعتی و کشاورزی در سامانه به صورت ثبت نام اولیه انجام شده و نوع همکاری و بازه مشارکت در هر طرح مشخص شده است.

وی اضافه کرد : در حال حاضر نقش کاربری و سطح دسترسی برای امور و بخش های مختلف استان برای استفاده از سامانه تعریف شده است.

این کارشناس ثبت توافق نامه های  انجام شده بین شرکت توزیع برق و مشترکین ، مشاهده رفتار بار هریک به صورت آنلاین و سیستمی ،گزارش گیری سریع از وضعیت درخواست های همکاری مشترکین و مقایسه واحدهای صنعتی هم نوع  را به عنوان قابلیت های این سامانه نام برد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1315   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/06/09 - 07 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: شهریور96   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4829

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد