شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد انتخاب قالب گرافیکی پیام رسان سروش پیام رسان ایتا
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد شرکت توزیع نیروی برق استان یزد شرکت توزیع نیروی برق استان یزد يكشنبه 31 تير 1397

+ 12px -
رعایت نکات ایمنی در آماده سازی محافل عزاداری ضروری است

مدیر دفتر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اعلام کرد: متولیان حسینیه ها و مساجد، برای جلوگیری از برق گرفتگی در آماده سازی محافل عزاداری به نکات ایمنی توجه کنند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس علی اکبر زابلی در آستانه ماه محرم با اشاره به افزایش احتمال خطر برق گرفتگی در آماده سازی محافل عزاداری به خصوص در هنگام نصب پرچم هشدار داد: استفاده ازپایه های برق برای نصب پرچم و بنر یا قرار گرفتن در حریم شبکه های برق ، احتمال خطر برق گرفتگی و بروز حوادث جبران ناپذیر را افزایش می دهد.

وی با ابراز نگرانی از اینکه آماده سازی محافل عزاداری توسط نوجوانان و جوانان ناآشنا و کم تجربه به اصول ایمنی به خصوص در ارتفاع و حریم شبکه های برق انجام می شود ، تاکید کرد : هیات های عزاداری در صورت نیاز به تامین برق محل های عزادارای با هماهنگی امورهای برق اقدام کرده و از استفاده غیرمجاز خودداری کنند.

مهندس زابلی اظهارکرد : بررسی سلامت وضعیت کلیدها ، اتصالات و پریزهای برق ، اطمینان از دربسته بودن تابلوهای برق و در دسترس قرار گرفتن آن برای افراد مشخص و دور از دسترس کودکان باید پیش از برگزاری مراسم عزاداری مدنظر قرار گیرد.

وی داشتن سیستم ارتینگ برای محافظت از اتصال بدنه وسایل الکتریکی نظیر آبسردکن ها را ضروری دانست و افزود: استفاده از لوله آب یا گاز که توسط برخی افراد ناآگاه توصیه می شود، خطرناک و حادثه ساز است.

مدیر دفتر ایمنی ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد: استفاده از سیمهای بلند به عنوان رابط وسایل برقی ، احتمال لطمه دیدن و خطر برق گرفتگی را می افزاید.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1318   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/06/27 - 55 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: شهریور96   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5115

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد