شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد انتخاب قالب گرافیکی پیام رسان سروش پیام رسان ایتا
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد شرکت توزیع نیروی برق استان یزد شرکت توزیع نیروی برق استان یزد يكشنبه 31 تير 1397

+ 12px -
سامانه موبایلی مدیریت خدمات مشترکین همراه در یزد راه اندازی شد

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از راه اندازی اپلیکیشن موبایلی مدیریت خدمات مشترکین همراه با عنوان همراه برق در یزد خبر داد.

به گزارش دفتر روابط دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محمدجواد جلیلی از طراحی و راه اندازی اپلیکیشن همراه برق ویژه مشترکین یزدی خبر داد و گفت: امکان درج چندین انشعاب برق به همراه قابلیت حذف هر کدام ، دریافت سوابق ریالی و مصارف برق انشعاب ، امکان دریافت مصرف مشترکین به صورت نمودار ،دسترسی به سوابق پرداخت قبوض ، اعلام اتمام مهلت قبض و دریاقت خودکار قبوض صادر شده از امکانات اپلیکیشن موبایلی مدیریت خدمات مشترکین همراه است.

وی در خصوص مزیت این اپلیکیشن موبایلی بیان داشت: با نصب و استفاده از این سامانه موبایلی برخی از خدمات عمومی مورد نیاز مشترکین برق ،  بدون مراجعه به شرکت توزیع  یا دفاتر پیشخوان دولت از طریق گوشی تلفن همراه هوشمند دارای سیستم عامل اندروید 4-4-2 در هر زمان و هر نقطه قابل انجام است.

مهندس جلیلی صرفه جویی قابل ملاحظه در چاپ قبوض و کاهش هزینه توزیع صورتحساب را به عنوان مهم ترین مزیت این اپلیکیشن موبایلی خواند و اظهار کرد : با ارسال گزینه قبض خودکار بر روی سامانه مشترکین، بلافاصله بعد از عملیات صدور قبض ، مشترکین قادر خواهند بود به صورت همزمان از طریق سامانه اقدام به پرداخت نمایند .

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد امکان پرداخت از طریق بانک داخل نرم افزار با قابلیت دریافت شماره پیگیری را از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن برشمرد و گفت : در آینده نزدیک امکان اعلام قرائت کنتور مشترکین دربسته ، اعلام زمان و مکان خاموشی با استفاده از سیستم اطلاعات مکانی مشترک به قابلیت های این اپلیکیشن افزوده خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت نصب از طریق دو لینک موجود در صفحه اصلی همین وب سایت (پایین صفحه )سامانه مذکور را نصب نمایند.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1326   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5057

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد