شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد انتخاب قالب گرافیکی پیام رسان سروش پیام رسان ایتا
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد شرکت توزیع نیروی برق استان یزد شرکت توزیع نیروی برق استان یزد يكشنبه 31 تير 1397

+ 12px -
برنامه های هفته پدافندغیر عامل در توزیع برق اعلام شد

رییس گروه بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برنامه های هفته پدافند غیر عامل را تشریح کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محسن نگارش با اشاره به نامگذاری ششم لغایت 12 آبان ماه به عنوان هفته پدافند غیرعامل در کشور ، برگزاری مانور سراسری تست مولدهای برق اضطراری مراکز حساس را به عنوان مهم ترین برنامه این هفته بیان کرد.

وی افزود: نشست و میزگرد تخصصی با حضورمدیران عامل صنعت برق ، درج جملات و متون مرتبط با پدافند غیرعامل در نشریات ، جراید و قبوض برق، برگزاری مسابقات متنوع در سطح سازمان با معرفی کتب تخصصی ، برگزاری مانور تخصصی سایبری با همکاری کمیته امنیت اطلاعات از دیگر برنامه های این هفته است.

دبیر کمیته پدافند غیرعامل متذکر شد : برگزاری سمینار آموزشی پدافند غیر عامل ، مصاحبه رسانه ای مدیرعامل در سیمای مرکز تابان و برگزاری مسابقه عکس موبایلی با موضوع پدافند غیرعامل در حوزه صنعت برق و سایبری ، جزء برنامه های این هفته گنجانده شده است.

مهندس نگارش در خصوص مسابقه عکس موبایلی گفت : علاقمندان می توانند با موضوع مرتبط ، تصاویر خود را تا 30مهرماه به کارتابل اداری کارشناس بحران و پدافند غیرعامل شرکت (مسعود شیرمحمدی ) ارسال نمایند.

وی به اقدامات عملی حوزه پدافند اشاره کرد و یادآور شد : در شش ماهه نخست سال ،  سه مانور بحران و پدافند غیرعامل در شهرستان های میبد ، بهاباد و شهر نیر برگزار شده و در شش ماهه دوم سال ، چهار مانور دیگر در سطح استان برگزار می شود.

او تشکیل کارگاه تست مولدهای اضطراری در این هفته را متذکر شد و گفت: تست مولدهای اضطراری از برنامه هایی است که در طول سال ویژه مراکز حساس اداری برگزار شده است.

رییس گروه بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد استفاده از ظرفیت بسیج و نیروهای بسیجی در راستای تفاهم نامه توانیر با نیروی مقاومت را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: موضوع حلقه های صالحین در هفته پدافند غیرعامل  مرتبط با یکی از ضرورت های پیشگیری و آمادگی درحوزه پدافند غیرعامل خواهد بود.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1327   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5026

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد