شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
روشنایی دو روستای شهرستان بافق تامین می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از تامین روشنایی دو روستای شهرستان بافق با هزینه ای بالغ بر 115 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محمدرضا صحتی در دیدار محمدزاده رحمانی ، فرماندار شهرستان بافق ، تامین روشنایی و افزایش امنیت معابر را به عنوان یک ضرورت بیان کرد و گفت: تامین روشنایی دو روستای صدر آباد و و حاجی آباد شهرستان بافق با مشارکت فرمانداری ،  نیازمند هزینه ای بالغ بر 115 میلیون تومان است.

وی متذکر شد : برای تامین روشنایی این دو روستا ، دو دستگاه ترانسفورماتور و یک هزار و 500 متر شبکه فشار ضعیف احداث خواهد شد.

این مسئول در بخش دوم سخنان خود بیان کرد :بر اساس آمار شش ماهه نخست سال ،  54 درصد شبکه های فشار ضعیف هوایی شهرستان بافق به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

وی افزود: میزان خاموشی به ازای هر مشترک در سال 84 دقیقه و به ازای هر مشترک در شهرستان بافق 56 وات روشنایی نصب شده وجود دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با بیان اینکه افزون بر 25 هزار 500 مشترک برق در شهرستان بافق از نعمت برق برخوردارند ، خاطرنشان کرد: در شش ماهه نخست امسال 700 مشترک جدید به مشترکان بافقی افزوده شده و آمارها بیانگر بیشترین نیاز مصرف در بخش خانگی این شهرستان است.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1336   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4536

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد