شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
آغاز پروژه نظرسنجی از پنج هزار مشترک برق استان

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از آغاز پروژه نظرسنجی پنج هزار مشترک برق در سطح استان و تغییر برخی پرسش ها نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد علیرضا باقری با اشاره به آغاز پروژه نظرسنجی 5000 مشترک برق در کل استان، اظهار کرد : بخشی از پرسش های نظرسنجی امسال نسبت به سال قبل تغییر و بخش اطلاع رسانی در حوزه مدیریت مصرف و ایمنی به آن افزوده شده است.

وی اضافه کرد: این پرسش ها با دقت و صحت بسیار منطبق با عملکرد سازمان و بر اساس نظر مدیران حوزه های مختلف طبقه بندی شده است.

باقری افزایش روایی و پایایی پرسشنامه های نظرسنجی با هدف قابل تعمیم بودن نظرات تامین کنندگان، مراجعین، مشترکین مختلف مراجع به امورها و دفاتر پیشخوان را مهم خواند و اضافه کرد : افزون بر 35 پرسش به تفکیک بخش قرائت کنتور و توزیع قبوض، خدمات پس از فروش، اطلاع رسانی، دفاتر پیشخوان، رسیدگی به شکایات، کیفیت برق و روشنایی و اتفاقات و عملیات در بسته نظرسنجی آماده شده است.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تغییرات انجام شده را بر اساس نتایج نظرسنجی های سال قبل و بازخورهای دریافت از نشست های مختلف بررسی فرآیند و بازنگری میزان رضایت مردمی بیان کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1345   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/08/21 - 41 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: شهریور96   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4661

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد