شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
اپلیکیش YED BOOK در یزد راه اندازی شد

مدیر امور مهندسی و نظارت شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از راه اندازی اپلیکیشن YED BOOK برای دسترسی آسان پیمانکاران به انواع جزییات پروژه و آرایش شبکه خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محمد اعراب شیبانی از راه اندازی اپلیکیشن YED BOOK برای دسترسی آسان پیمانکاران به انواع جزییات پروژه و آرایش شبکه خبر داد و گفت : این اپلیکیشن برای دسترسی به جزییات اجرای پروژه های مهندسی با افزون بر یکصد انیمیشن سه بعدی طراحی شده است.

وی افزود: در اپلیکیشن YED BOOK امکان رویت بیش از 360 نوع آرایش خط بر اساس استانداردها وجود داشته تا پیمانکاران ، طراحان و ناظرین شبکه به راحتی بتوانند در اجرای شبکه ها از آن  استفاده کنند.

اعراب شیبانی ، حذف کاغذ و افزایش سرعت دسترسی به اطلاعات به همراه اجرای دقیق استانداردها در هر پروژه را از مهم ترین مزیت های این اپلیکیشن نام برد و خاطرنشان کرد: در گام نخست مجموعه ای از آرایش های شبکه فشار متوسط در سه دسته عبوری ، ته خط و دد اند کد بندی و دسته بندی شده است.

وی در تشریح جزییات این اپلیکیشن اظهار کرد:پایه های قابل استفاده در نسخه الکترونیکی طرح ها ، شماره گذاری شده و هر یک دارای کد مشخصه است که بیانگر نوع آرایش خط است و پیمانکاران با رجوع به اپلیکیشن مذکور می توانند به صورت سه بعدی آن را رویت کنند.

مدیر امور مهندسی و نظارت شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد : پیش تر نسخه کاغذی هر کد آرایش به همراه نقشه اجرای طرح به صورت پیوست به پیمانکاران ارائه می شد اما در حال حاضر به صورت الکترونیکی در اختیار ناظرین و پیمانکاران قرار می گیرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1346   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/08/21 - 42 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: شهریور96   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 6401

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد