شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
ضریب اطمینان شبکه برق بیمارستان مرتاض یزد با اتوماسیون شدن افزایش یافت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از افزایش ضریب اطمینان شبکه برق بیمارستان مرتاض و ساختمان پزشکان آبادیس ، از طریق اتوماسیون شدن و ارتباط دو سویه با دو پست فوق توزیع خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محمدرضا صحتی در آیین آغازین بهره برداری از پروژه پست زمینی مانوری مرتاض آبادیس ، از افزایش ضریب اطمینان شبکه برق بیمارستان مرتاض و ساختمان پزشکان آبادیس ، از طریق اتوماسیون شدن و ارتباط دو سویه با دو پست فوق توزیع خبر داد وگفت : در حال حاضر امکان مانور برق بیمارستان و مجتمع مذکور از طریق دو پست مدرس و منتظرقائم برقرار شده و از مرکز دیسپاچینگ قابل کنترل است.

وی با اشاره به استفاده از نرم افزار اسکادا- زنون در اتوماسیون شدن این مرکز حیاتی ، انطباق آن با استانداردهای شرکت توانیر را یادآور شد و گفت: افزون بر 260 میلیون ریال برای افزایش قدرت مانور و اتوماسیون شدن بیمارستان مرتاض و مجتمع آبادیس هزینه شده است.

این مسئول با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با گذر از مرحله کنترل خاموشی ها به مرحله هوشمندسازی ورود کرده است ، رصد لحظه ای تجهیزات از راه دور را یادآور شد و گفت : در حال حاضر 50 دستگاه ریکلوزر ، 600 آشکار ساز خطا و برخی تجهیزات قطع کننده به خصوص برای مراکز حساس ، اتوماسیون شده اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اتوماسیون شدن شبکه و افزایش قدرت مانور شبکه های تامین کننده برق مراکز حساس نظیر بیمارستان ها را به عنوان اقدامی در جهت پدافند غیرعامل برشمرد.

مهندس آرش نواب ، معاون برنامه ریزی و مهندس و مهندس محمد فراتی ، مدیر دیسپاچینگ هر کدام به صورت جداگانه به بیان فعالیت های انجام گرفته دو مجموعه در راستای هوشمندسازی شبکه های برق پرداختند.

دکتر مهرداد مرتاض به همراه مدیر مجموعه بیمارستان مرتاض با حضور در مرکز دیسپاچینگ ، با قابلیت های اتوماسیون شبکه آشنا شد.

در آیین بهره برداری از پروژه اتوماسیون بیمارستان مرتاض و مجتمع پزشکان آبادیش ، آمادگی دیزل ژنراتورهای آن برای مواقع اضطرار سنجیده شد.  

 

 کد خبر : 1352   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5569

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد