شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
روشنایی سه بلوار ورودی یزد بهینه و زیباسازی می شود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از بهینه و زیباسازی روشنایی بلوارهای جمهوری اسلامی ، حدفاصل ابوذر تا شهدای محراب و بلوار فرودگاه  با مشارکت شهرداری یزد خبرداد.

 به گزارش دفتر روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد، مهندس محمدرضا صحتي  در حاشیه  دیدار با  جمالی نژاد ، شهردار یزد ، با اشاره به اقدامات سال گذشته در حوزه توسعه برق و بهبود روشنايي معابر شهرستان يزد خبر داد:  روشنایی بلوارهای جمهوری اسلامی ، حدفاصل ابوذر تا شهدای محراب و بلوار فرودگاه  با مشارکت شهرداری یزد بهینه و زیباسازی خواهند شد.

وی اضافه کرد: بهینه و زیباسازی بلوارهای ورودی شهر بر اساس اولویت بندی و تا پیش از ایام نوروز 97 و حضور میهمانان نوروزی اجرا خواهد شد.

 این مسئول به اهمیت زیباسازی فضای شهر و توجه به مبلمان شهری اشاره کرد و گفت: استفاده از فناوري هاي نوين در نورپردازي از یک سو و زیبا سازی شهر با طرح های بیانگر فرهنگ مردمان دارالعباده از سوی دیگر ، اهمیت بسزایی دارد.

مهندس صحتی ایجاد وضوح دید مناسب و افزایش امنیت و آسایش شهروندان برای حضور در فضاهای شهری را از اهداف تامین روشنایی مطلوب این بلوارها برشمرد و گفت : میزان شدت نور بلوارهای شریانی شهر یزد ، منطبق با استاندارد وزارت نیرو بوده و زیباسازی ظاهری آن با کمک کارشناسان شهرداری انجام می شود.

وی بررسی میدانی برای  لحاظ کردن روشنایی مطلوب در نزدیک تقاطع ها و یا میدان های ورودی که بر اثر بهسازی های شهری ،دستخوش تغییرات قرار می گیرد  را دارای اهمیت ویژه ای خواند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد: طراحی سیستم روشنایی معابر به گونه ای است که  در کنار کفایت فنی ،  جنبه های ایمنی،ارگونومی و بهداشت روانی نیز در آن لحاظ شده است.

 

.

 

 

 

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1380   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5369

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد