شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
فوریت های پلیسی با مشارکت توزیع برق استان یزد تسریع می یابد

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از انعقاد تفاهم نامه همکاری با مرکز فوریتهای پلیسی با هدف سرعت بخشیدن خدمات پلیسی به مردم خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محمدحسین شریعتی نسب ، در حاشیه آیین تفاهم نامه با مرکز فوریت های پلیسی 110 ، گفت : در این تفاهم نامه دو مرکز دیسپاچینگ و  فوریت های پلیسی از بستر ارتباط بی سیم موجود بهره خواهند برد تا خدمات لازم به مردم تسریع یابد.

وی این اقدام را در حضور سریع پلیس برای مواقع اضطرار ، تصادفات رانندگی ، حوادث فوتی و جرحی و برخی ناهنجاری ها نظیر درگیری و سرقت موثر خواند و افزود: ارتباط دو سویه پلیس و توزیع برق در افزایش خدمات به مردم بسیار مهم و حیاتی است که امیدواریم تداوم یابد .

مهندس شریعتی نسب به همکاری پلیس در کاهش سرقت سیم های برق هم اشاره کرد و متذکر شد: علیرغم تبدیل بخش عمده ای از شبکه های مسی به کابل خودنگهدار ، نقش اثربخش پلیس در امنیت شبکه های برق را نباید نادیده گرفت.

نمایندگان مرکز فوریت های پلیسی 110 پس از انعقاد تفاهم نامه همکاری ،از مرکز دیسپاچینگ و فوریت های برق استان یزد بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت کارشناسان این مجموعه قرار گرفتند.

در این بازدید آشنایی با اتوماسیون شبکه های برق و قطع آنی تجهیزات شبکه از راه دور ، شیوه رصد فعالیت های گروه های عملیاتی در سطح شهر و پاسخگویی هوشمند تلفنی در مواقع قطع برق احتمالی  به نمایندگان مرکز فوریت های پلیسی معرفی شد.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1381   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5755

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد