شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد شرکت توزیع نیروی برق استان یزد شرکت توزیع نیروی برق استان یزد جمعه 29 دي 1396

جشنواره زمستانی برق یاران کوچک برگزار شد

افزون بر 500 دانش آموز پیش دبستان مجتمع آموزشی جواد الائمه یزد در جشنواره  زمستانی برق یاران کوچک با مفاهیم آموزشی بهینه سازی انرژی آشنا شدند.

به گزارش دفتر روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد مهندس محمد میرشمس  در حاشیه جشنواره زمستانی برق یاران کوچک که در پیش دبستانی مجتمع آموزشی جواد الائمه یزد   ، از آغاز جشنواره زمستانه خبر داد و گفت : آغاز این طرح با حضور 500 دانش اموز پیش دبستانی دختر و پسر انجام شد و قرار است در دیگر مراکز آموزشی اجرا شهرستان یزد هم اجرا شود.

وی آموزش غیر مستقیم در قالب نمایش کودکانه طنز با بهره گیری از گروه هنری بومی استان و دو شخصیت بابا برقی و عمو برقی برای سنین پیش دبستان را یادآور شد و گفت : برنامه های هنری دیگر شامل برگزاری کارگاه های نقاشی ، شعرخوانی جمعی و تئاتر با همکاری اولیاء این مراکز برگزار می شود.

میرشمس فعالیت های ابتکاری مراکز پیش دبستانی در درک بهتر مفاهیم را حائز اهمیت خواند و افزود: با توجه به اجرای طرح برق یاران کوچک  در سال های اخیر ، بسیاری از مراکز آموزشی با زمینه سازی قبلی توسط اولیاء مدارس ، امکان فهم بیشتر مفاهیم مدیریت مصرف را برای سنین پایین فراهم می کنند.

او نقش اثربخش والدین این کودکان در منازل را مورد اشاره قرار داد و گفت : جشنواره زمستانه مدیریت مصرف در قالب دو طرح برق یاران کوچک و مدیر انرژی در خانه به درخواست مدارس انجام می شود.

مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مدیریت مصرف را عامل مهم و تاثیر گذار در کاهش آلاینده ها ، حامل های انرژی خواند و توصیه کرد: آموزش و پرورش با بستر سازی مناسب  در حوزه مدیریت مصرف به عنوان یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی می تواند نقش تاثیر گذاری داشته باشد.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1382   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/10/03 - 23 : 02 قبل از ظهر
گروه خبری: دی ماه 96   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1880

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد