شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
همایش بسیجیان ادارات به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار شد

 

سخنران مراسم گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری به یزد  درجمع بسیجیان استان گفت : ثروت و ریاست طلبی ، یکی از علل فتنه زدگی کارگزاران و مسئولین یک کشور محسوب می شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، حجت السلام والمسلمین علی اکبر ابراهیمی بشکانی در جمع بسیجیان ادارات استان با بیان اینکه ثروت و ریاست طلبی از عوامل اصلی فتنه زدگی کارگزاران و مسئولین یک کشور محسوب می شود ، افزود : دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی با شناسایی نقاط ضعف افراد و تحریک آنان ، به دنبال فنته انگیزی در جامعه هستند.

وی اذعان کرد : متاسفانه برخی افراد ، کاستی ها و معضلات را به رهبری جامعه نسبت می دهند در صورتی که تئوری پردازی و غفلت از مسئولیت عده ای که جایگزین کار خالصانه برای مردم شده ، علت همین کاستی ها است.

وی با تاکید بر اینکه معیار شناخت حق و باطل ، شخصیت آدمها نیست ، متذکر شد :بهترین  ترازوی سنجش افراد برای تصدی پست های کلیدی ، عمل  به وصیت نامه امام خمینی است.

امام جمعه شهرستان بهاباد در توزیع برق یزد ، ترور و آدم کشی را شیوه غیر اصولی دشمنان نظام برای رسیدن به مقصود بیان کرد و متذکر شد: متاسفانه یکی دیگر از عوامل فتنه در سال 88 ، غفلت ،  نداشتن بصیرت و ملاک قرار دان شخصیت افراد صاحب نام به عنوان حق در جامعه بود.

مهندس امیر ابویی ، قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد در سخنانی ترویج اخلاق اسلامی در جامعه و ارتباط مستقیم مسئولین با مردم را حائز اهمیت خواند و گفت : افزایش رضایت مندی مردم ، کاهش خاموشی و ارتقاء خدمات به مشترکین ، سه هدف مهم خادمین مردم در صنعت برق است.

وی ارتقاء مباحث علمی و دانش را جزء دغدغه های مقام معظم رهبری برشمرد و گفت : خادمین مردم در صنعت برق در سال های اخیر با تکیه بر دانش بومی به خصوص در حوزه بهره برداری و دیسپاچینگ ، فعالیت های شایان توجهی را داشته و در حال گسترش آن هستند.

 

 

 

 

این مسئول ، محافظت از انقلاب وآرمان های آن را وظیفه بسیجیان توصیف و خاطرنشان کرد : بسیجیان در هر جایگاه برای جلوگیری از نقشه ها و برنامه های دشمن آماده اند.

 

در پایان همایش بسیجیان ادارات استان که به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برگزار شد ، از برگزیدگان مسابقه قرآن و عترت ، مسابقه کتابخوانی نفوذ ، سرگروه های برتر حلقه صالحین و برندگان مسابقه مدیریت مصرف برق تجلیل شد.کد خبر : 1387   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 6610

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد