شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر فتنه گر در دارالعباده پیچید

کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در اعتراض به آشوب های اخیر ، مسیر میدان شهید بهشتی تا میدان امیرچخماق را راهپیمایی کردند و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر فتنه گر سر دادند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، کارکنان و بسیجیان این شرکت در محکوم کردن آشوب های اخیر همراه با شرکت کنندگان در راهپیمایی یزد ، پس از حضور در میدان شهید بهشتی و عبور از خیابان امام خمینی (ره) در چهار راه شهدا گردهم آمدند.

بسیجیان شرکت توزیع نیروی برق استان یزد همگام با مردم ولایتمدار یزد در این راهپیمایی، یکپارچه و یکصدا با شعارهای ’الله اکبر ، لااله الاالله، مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود کافر، مدافع حرم اگر سرش رفت- برای امنیت کشورش رفت، ای آمریکا حیا کن- نفوذی را رها کن، هم اسلام هم ایران- جانم فدای قرآن، نه پاریس نه لندن- جان فدای میهن’ اقدامات برخی هنجارشکنان و ناآرامی اخیر و اهانت به پرچم جمهوری اسلامی و مقدسات را محکوم کردند.

کارکنان این شرکت در راهپیمایی همچنین با شعارهای ’ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، گوش به فرمان توایم خامنه ای، قضات انقلابی- عدالت عدالت، تورم گرانی- بلای جان ملت، انتقاد اعتراض- حقوق ملت ماست’ با آرمان های انقلاب، رهبر معظم انقلاب و شهدا تجدید بیعت کردند.

 کد خبر : 1389   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5428

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد