شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

سخن ریاست
+ 12px -

  

بنام خدا  

    در جهان امروزی اصل مشتری مداری جزء اصول اساسی هر شرکت خدمتگزار است استفاده از فناوری اطلاعات و در نتیجه پیدایش ابزارهای ارتباطی و اطلاع رسانی نوین و بسیار پیشرفته امری الزامی است اشکال نوینی از نحوه انجام کارهاو ارائه خدمات پايدار در اين فناوری ظهور می يابد که موجب افزايش کميت و کيفيت خدمات می گردد.
 

لذا اين شرکت به عنوان زیر مجموعه ای از صنعت برق که به صورت مستقیم ارائه کننده خدمات به مردم می باشد با راه اندازی سایت اطلاع رسانی و خدمات رسانی امید دارد که قدمی کوچک در جلب رضایت شما مردم بزرگوار برداشته باشد.
 

اینک که به یاری خداوند منان و در عصر ارتباطات الکترونیک اولین قدمها را برای هويت بخشی الکترونیکی شرکت بر می داریم قبل از هر چیز می پذیریم که اخلاق اداری در عصر الکترونیک می بایست دستخوش تحول گردد.  

 

در دوره مدیریت الکترونیک مدیر سازمان می توان در جریان تمام اطلاعات قرار گیرد.بدون اینکه الزاما باعث کندی گردش اطلاعات شود و این نمونه و نمونه های مشابه و نقش حیاتی اطلاعات و اهمیت سرعت بخشی در ایجاد و گردش اطلاعات تغییر در شیوه مدیريت جوامع الکترونیکی و گذر از مدیریت سلسله مراتبی به مدیریت مشارکتی را ایجاب می نماید از آنجا که اطلاعات به عنوان اصلی ترین موجودیت دنیای ارتباطات الکترونیک نقش آفرین می باشد تنها سیستمهایی می توانند موجودیت الکترونیکی پیدا کنند که گردش اطلاعات در آنها منطقی شفاف و مشخص باشد و این مهمترین چالش فراروی سیستمهای دولتی و حتی خصوصی در کشور می باشد.  

 

بدون شک برای دستیابی به اطلاعات شفاف اداری جهت سرعت بخشیدن و تصحیح گردش اطلاعات بازنگری در ایجاد و گردش اطلاعات با نگرشی سیستمی در جهت تحقق اهدف سازمانها امری ضروری است و  در بسیاری از مواقع این بازنگری منجر به تغییرات سازمانی و ساختاری است.

 
در پایان حرکت آغاز شده در طراحی سایت شرکت توزیع نیروی برق استان یزد را به فال نیک گرفته و در همین جا از کلیه صاحبنظران دعوت می کنیم با ارسال نظرات و پیام الکترونیک خود به آدرس پست الکترونیک شرکت ما را در بهبود ارائه خدمات یاری رسانند.

 

 تاريخ بروزرساني :1392/2/1

 

تعداد بازدید کنندگان : 16,787

نظر شما در مورد این مطلبstar ratingstar ratingstar ratingstar ratingstar rating
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد