شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

سامانه پیشنهادها
+ 12px -

ورود به سامانه پيشنهادها

 

 

1- در صورتي كه قبلا ثبت نام كرده ايد با نام كاربري و كلمه عبور وارد شويد . در غير اينصورت با هماهنگی دبیرخانه نظام پیشنهادها با شماره 31672293-035 ابتدا ثبت نام و سپس وارد حساب کاربری خود شوید.

تذكر 1 : در صورتي كه از پرسنل (رسمي يا پيمانكاري) شركت مي باشيد با توجه به نیاز به اطلاعات کاملتر در ثبت نام از ثبت نام به صورت شخصي خودداري نموده جهت تخصيص  كاربري با شماره تلفن ذکر شده  تماس بگيريد .

تذكر 2 : در هنگام ثبت نام حتما شماره همراه خود را جهت ارتباط دبیرخانه و اعلام نتايج بررسي پيشنهادتان درج نماييد .

2- پس از ورود به سامانه از تب ارائه پيشنهاد را باز نماييد .

3- قسمتهای ارائه پيشنهاد را به طور كامل وارد نماييد .

3-1- با توجه به هوشمند بودن نرم افزار در یافتن عناوین مشابه به منظور جلوگيري از ثبت پيشنهاد تكراري در بخش "عنوان پیشنهاد " به موارد مشابهی که نرم افزار نمایش می دهد دقت داشته باشید.

3-2- در صورتي كه پيشنهاد شما در قالب يكي از فراخوانهاي اعلام شده مي باشد ، موضوع فراخوان را مشخص نماييد .

3-3- بسته به موضوع پيشنهاد كارگروه تخصصي مربوطه را مشخص نماييد . در صورتي كه موضوع پيشنهادي شما مرتبط با چندين حوزه بود ، تنها يك كارگروه كه ترجيحا بيش از بقيه مرتبط مي باشد انتخاب نماييد و از ثبت مجدد پيشنهاد جهت انتخاب كارگروه هاي ديگر خودداري نماييد .

4- شرح كامل پيشنهاد را وارد نماييد . لازم به ذكر است موضوع پيشنهادي مي بايست مشمول تعريف پيشنهاد كه در آيين نامه نظام پيشنهاد (I30504) در قسمت اخبار صفحه اصلي سامانه آورده شده است ، باشد . همچنين جهت بررسي دقيق از ثبت پيشنهاد به صورت كلي و مبهم خودداري كرده ، موضوع به صورت كامل و شفاف و با ارائه راهكارهاي اجرايي مناسب ارائه گردد .

5- در صورتي كه پيشنهاد به صورت گروهي مي باشد اسامي افراد گروه و درصد مشاركت هر كدام مشخص گردد .

6- در صورت وجود مستنداتي برای پیشنهاد خود ، آنرا  در قسمت فایلهای ضمیمه پیوست نمایید . این مستندات در بررسی پیشنهاد بسیار موثر خواهند بود.

7- در پايان دكمه ثبت نهایی را فشار دهيد . در صورتیکه پیشنهاد خود را در چند مرحله ثبت می کنید، میتوانید پیشنهاد را بصورت پیش نویس ذخیره کنید.در صورتي كه ثبت پيشنهاد به صورت كامل صورت گيرد با زدن کلید ثبت نهایی سامانه شماره پيشنهاد را به شما اعلام مي نمايد .

8- سامانه پیشنهادهای توزیع برق یزد داراری اپلیکیشن نیز میباشد. فایل نصبی آنرا می توانید در صفحه اول سامانه دریافت و پس از نصب، در بخش تنظیمات، آدرس سرور را بصورت http://pish.yed.co.ir:1943/gssapi وارد نمایید. پس از آن با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور به کاربری خود وارد خواهید شد.


 

تعداد بازدید کنندگان : 53,463

0: at 100 in /home/yedccoir/domains/yed.co.ir/public_html/hsrs/addcode.php