شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تاکید سرپرست شرکت توزیع بر ارائه خدمات مطلوب به مردم در نمایشگاههای استانی

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : از این پس کلیه خدمات موردنیاز مشترکین برق در نمایشگاه های سطح استان با هدف پاسخگویی مطلوب به شهروندان یزدی انجام خواهد شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست با معاونین و برخی مدیران با اشاره به اهمیت خدمت رسانی مطلوب به شهروندان ، حضور موثر در سه نمایشگاه استانی تا پایان سال را فرصتی مناسب خواند و گفت : علاوه بر حضور کارشناسان مدیریت مصرف برق ، حضور کارشناسانی از هر معاونت به خصوص معاونت بهره برداری و مشترکین ضروری است.

وی آشنا کردن مردم با خدمات الکترونیکی حوزه مشترکین و اپلیکیشن جامع همراه برق برای سرعت بخشیدن به کار مردم را با اهمیت توصیف کرد و گفت : بسیاری از شهروندان با سامانه 121 آشنایی دارند اما برخی افراد هنوز  از ویژگی های آن و بخش صدای مردم اطلاع کافی ندارند که باید با استفاده از ظرفیت های نمایشگاهی آن را ارائه داد.

این مسئول با اشاره به اینکه در حوزه منابع انسانی ، امکان بهره گیری از نظرات مردمی در بخش نظام پیشنهادها  وجود دارد ، اضافه کرد : خدمات بسیار مهم شرکت در حوزه دیسپاچینگ و بهره گیری از تخصص مهندسان بومی استان در اتوماسیون شدن شبکه ها و کارهای نرم افزاری مهم انجام شده باید به خوبی در نمایشگاه های استانی به مردم معرفی شود.

وی ضمن تاکید بر تجمیع کردن همه اپلیکیشن های خدماتی به مردم در قالب یک اپلیکیشن جامع ، جهت گیری مردم به سمت کار با تلفن همراه را مورد اشاره قرار داد و گفت : یکی از کارهای مهم  ؛ توسعه سامانه اطلاع رسانی به مشترکین با استفاده از کدهای دستوری تلفن همراه است که به راحتی مشترکین می توانند امور مورد نیاز را با استفاده از آن انجام دهند.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد : حضور اثربخش در نمایشگاه چهلمین دستاورد انقلاب اسلامی در دهه فجر انقلاب اسلامی و ارائه همه خدمات مورد نیاز به مشترکین باید طبق برنامه ریزی و همکاری همه معاونت ها  انجام شده و برگزاری کمی و کیفی آن  از اهمیت بسزایی برخوردار است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1573   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/08 - 48 : 15 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1345

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد