شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
گستردگی خدمات الکترونیک شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برای خدمت بهتر به مردم

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بازدید ارزیاب ونماینده ریاست جمهوری گفت : در حال حاضر با گسترده شدن خدمات به شیوه  الکترونیکی ، ضمن کاهش هزینه ها ، خدمات مطلوب تری را به مردم شاهد هستیم.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در بازدید ارزیاب و نماینده ریاست جمهور و برخی مدیران استانداری با اشاره به رویکرد این سازمان در افزایش رضایت مندی مردم ، حذف کاغذ و مراجعات مردمی با الکترونیکی کردن خدمات  ، افزود : در حال حاضر مشترکین ما می توانند از طریق مراجعه به وب سایت و ورود به بخش خدمات دولت الکترونیک ، درخواست خود را الکترونیکی ثبت ، پیگیری و دریافت کنند.

وی اضافه کرد : درخواست انشعاب ، تسویه بدهی ، تغییر تعرفه ، بررسی سوابق ، جایجایی کنتور ، وصل مجدد ، واگذاری برق و بسیاری از خدمات دیگر از طریق این بخش قابل رسیدگی است.

مهندس نواب با بیان گزارش و عملکردی از دیسپاچینگ نوین ؛ بخش صدای مردم سامانه 121 را محل مناسبی برای شنیدن نظرات مردم و برطرف کردن مشکلات احتمالی خواند و گفت : خاموشی و قطعی برق ، اتفاقات و حوادث ، درخواست روشنایی معابر ، اعلام کارکرد کنتور و دریافت شکایات و انتقادهای مردمی ، جزء مواردی است که شبانه روزی به آن پاسخگو هستیم.

این مسئول به اتوماسیون شدن حجم وسیعی از تجهیزات در استان اشاره کرد و گفت : در حال حاضر با بهره گیری از این فناوری به راحتی می توان در کوتاه ترین زمان ، یک تجهیز در دور افتاده ترین نقطه استان را کنترل کرد ، پارامترهای اندازه گیری آن را دید و به آن فرمان قطع و وصل داد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متوسط تماس های تلفنی روزانه از سراسر استان را 500تماس در شرایط عادی بیان کرد و افزود : چهارده کارشناس آماده و آموزش دیده به صورت دورکار و در منزل برای مواقع اضطرار و طوفان های فصلی می توانند با بستر ایجاد شده به سامانه متصل و جوابگوی سئوالات و نیازهای مردمی باشند.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1576   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/15 - 12 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 64

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد