شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
گستردگی خدمات الکترونیک شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برای خدمت بهتر به مردم

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بازدید ارزیاب ونماینده ریاست جمهوری گفت : در حال حاضر با گسترده شدن خدمات به شیوه  الکترونیکی ، ضمن کاهش هزینه ها ، خدمات مطلوب تری را به مردم شاهد هستیم.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در بازدید ارزیاب و نماینده ریاست جمهور و برخی مدیران استانداری با اشاره به رویکرد این سازمان در افزایش رضایت مندی مردم ، حذف کاغذ و مراجعات مردمی با الکترونیکی کردن خدمات  ، افزود : در حال حاضر مشترکین ما می توانند از طریق مراجعه به وب سایت و ورود به بخش خدمات دولت الکترونیک ، درخواست خود را الکترونیکی ثبت ، پیگیری و دریافت کنند.

وی اضافه کرد : درخواست انشعاب ، تسویه بدهی ، تغییر تعرفه ، بررسی سوابق ، جایجایی کنتور ، وصل مجدد ، واگذاری برق و بسیاری از خدمات دیگر از طریق این بخش قابل رسیدگی است.

مهندس نواب با بیان گزارش و عملکردی از دیسپاچینگ نوین ؛ بخش صدای مردم سامانه 121 را محل مناسبی برای شنیدن نظرات مردم و برطرف کردن مشکلات احتمالی خواند و گفت : خاموشی و قطعی برق ، اتفاقات و حوادث ، درخواست روشنایی معابر ، اعلام کارکرد کنتور و دریافت شکایات و انتقادهای مردمی ، جزء مواردی است که شبانه روزی به آن پاسخگو هستیم.

این مسئول به اتوماسیون شدن حجم وسیعی از تجهیزات در استان اشاره کرد و گفت : در حال حاضر با بهره گیری از این فناوری به راحتی می توان در کوتاه ترین زمان ، یک تجهیز در دور افتاده ترین نقطه استان را کنترل کرد ، پارامترهای اندازه گیری آن را دید و به آن فرمان قطع و وصل داد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متوسط تماس های تلفنی روزانه از سراسر استان را 500تماس در شرایط عادی بیان کرد و افزود : چهارده کارشناس آماده و آموزش دیده به صورت دورکار و در منزل برای مواقع اضطرار و طوفان های فصلی می توانند با بستر ایجاد شده به سامانه متصل و جوابگوی سئوالات و نیازهای مردمی باشند.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1576   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/15 - 12 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2958

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد