شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
روحانیون در مدیریت تقاضا وتغییر الگوی مصرف اثر گذار هستند

رییس شورای فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : با همکاری روحانیون ، مدیریت تقاضا و تغییر الگوی مصرف در سطح جامعه تسهیل می یابد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس آرش نواب در دیدار حجت السلام و المسلمین حسین زارع ، امام جماعت حوزه ستادی با اشاره به جایگاه ویژه روحانیون در تنویر افکار عمومی ، افزود : برای مدیریت مصرف انرژی باید سبک زندگی مردم تغییرکند و اجرای این ضرورت با حمایت روحانیون در بخش فرهنگ سازی مهم و حیاتی است.

وی بیان داشت : بصیرت افزایی در حوزه های  فرهنگی  به خصوص در حوزه نماز ، عفاف و حجاب و خانواده باعث  ارتقاء فرهنگ  جامعه شده و این اقدام در سال های اخیر به صورت مستمرتوسط شورای فرهنگی و بسیج در حال انجام است.

این مسئول پرداختن به موضوع سبک زندگی به شیوه ایرانی اسلامی ، حمایت کالای ایرانی برای رونق تولید ، موضوع مرتبط با خانواده و فضای مجازی ، اخلاق اداری ، امر به معروف و نهی از منکر را از مهم ترین بخش های با قابلیت کار وسیع فرهنگی نام برد که در سال جاری به آن توجه ویژه ای خواهد شد.

مهندس نواب توجه ویژه به موضوع مدیریت مصرف انرژی به خصوص در حوزه آب و برق با بهره گیری از آیات ،  روایات و احادیث ائمه معصومین (علیهم السلام) و فرهنگ سازی در این بخش را یادآور شد و خاطرنشان کرد: گفتگو با ائمه جماعات و ارائه راهکارهای اثر بخش در این حوزه و اشاعه مفاهیم مدیریت مصرف از طریق آنان به روحانیون و نمازگزاران مساجد برای ما  دارای اهمیت ویژه ای است.

رییس شورای فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد : این شرکت علیرغم فعالیت فنی ، در بخش اشاعه فرهنگ نماز نیز فعالیت های گسترده ای شامل : تشکیل شورای اقامه نماز ، شناسایی نیازهای مخاطبین  سازمانی با تدوین برنامه های فرهنگی با موضوع نماز و استاندارد سازی فضا و امکانات امورها و نواحی برق برای برپایی این فریضه انجام داده است.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1615   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/01/19 - 38 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2056

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد