شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تاکید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق بر رعایت استانداردها در ساخت و سازها

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد: سرعت بخشیدن و تسهیل خدمات به مردم ، یکی از اهداف این شرکت برای افزایش سطح رضایت مندی است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار مدیرانی از نظام مهندسی استان ، سرعت بخشیدن و تسهیل خدمات به مردم برای افزایش سطح رضایت مندی را مهم خواند وگفت :  کاهش قابل توجه خاموشی ها در استان و افزایش پایداری شبکه ها در سال های اخیر ، میزان سطح رضایت مندی را افزایش داده است.

وی تصریح کرد : مسئولین و کارشناسان ما در مدیریت های برق ،از  انتظارات و خدمات موردنیاز شهروندان به خوبی آگاهی داشته و برای بهبود آن تلاش می کنند.

این مسئول رعایت استانداردهای لازم نظام مهندسی در ساخت و سازها را امری اجتناب ناپذیر خواند و گفت : توسعه و پیشرفت فناوری‌های جدید و اثر آن در صنعت ساختمان، گسترش شیوه‌ها و روش‌های جدید در مبانی و طراحی آن و استفاده گسترده از سیستم‌های جدید الکتریکی، اهمیت نگاه ویژه به رعایت استانداردهای ساختمانی را دوچندان کرده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، فرهنگ سازی برای رعایت استانداردهای ملی ساختمان و توجه ویژه به موضوع انرژی و ایمنی در ساختمان های مسکونی را ضروری خواند و بر این امر تاکید کرد.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1618   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/01/22 - 08 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2151

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد