شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
حفظ جان افراد در اولویت است ، از کارهای پر خطر و با ریسک بالا پرهیز کنید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : کلیه مجموعه ها در سطح شرکت برای بروز بحران احتمالی در آماده باش کامل بوده و ضمن رعایت کامل ایمنی ، از کارهای پرخطر و با ریسک بالا پرهیز کنند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست پیشگیری از بحران در جمع اعضای کمیته بحران با اشاره به پیش بینی های بارش قابل توجه در برخی نقاط استان و سیلابی شدن مسیرها ، افزود : همه ماموریت ها و مرخصی های سه روز نخست هفته پایانی فروردین ماه لغو و حضور مدیران و کارشناسان زیربط در محل کار تا پایان زمان اعلام شده الزامی است.

وی تاکید کرد : علاوه بر حضور بهره برداران ، امور پشتیبانی فنی و آماده باش مدیریت های برق شهرستان و نواحی، امکانات لجستیکی اعم از برج نور ، جرثقیل و دیزل ژنراتور دفتر مدیریت بحران و ظرفیت بخش پیمانکاری ، واحدهای نقلیه ، انبارها برای پیشگیری از شرایط بحران آماده شود.

این مسئول بررسی سناریوی مانور و شناسایی شبکه های در معرض سیل احتمالی و دپوی اقلام ضروری برای کاهش مدت زمان خاموشی را حائز اهمیت خواند.

مهندس نواب تاکید کرد : آمار و اطلاعات صرفا از طریق دفتر بحران و پدافند غیرعامل قابل دریافت و وظیفه انتشار و اطلاع رسانی شفاف آن با روابط عمومی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، پرهیز از انتشار آمار غیر واقعی در فضای مجازی را بسیار مهم دانست و اظهار کرد : شرکت توزیع نیروی برق به لحاظ آمادگی با وجود برگزاری مانورهای مستمر سالانه در شرایط بسیار خوبی است اما باید همیشه تدابیر لازم اندیشیده شود.

پس از این نشست از خودروی جدید مقره شوی امور پشتیبانی و فنی رونمایی شد و مدیران شرکت توزیع نیروی برق با قابلیت های آن آشنا شدند.

 کد خبر : 1619   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/01/24 - 09 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2092

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد