شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
همکاری های شرکت توزیع نیروی برق با جهاد دانشگاهی گسترش می یابد

با حضور معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق و معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاد دانشگاهي استان يزد  ، تفاهم نامه همکاری  برای اجرای طرح­ها و اقدامات موثر در حفاظت محیط زیست و بهینه­سازی مصرف انرژي منعقد شد.

 به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدجواد جلیلی ، معاون فروش و خدمات مشترکین در حاشیه آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان جهاد دانشگاهی ، افزود : با انعقاد این تفاهم نامه انجام طرح‌هاي مطالعاتي و تحقيقاتي در سطوح استانی و  ملی ، مشاركت در برگزاري همايش‌ها و نشست‌هاي پژوهشي، آموزشي و فرهنگي ، همكاري در زمينه انتشار كتب و نشريات تخصصی پژوهشي و پایش های حوزه مدیریت مصرف ویژه مشترکین استان تسهیل می یابد.

 وی اجرا و به کارگیری فناوری­های نوین در زمینه مدیریت سبز و انرژی صنایع بزرگ را از دیگر زمینه های همکاری با جهاد دانشگاهی بیان کرد و گفت : برگزاري کارگاه­ها، سمينارها و همایش­های تخصصي مورد نیاز شرکت توزیع برق و فعالیت های مشترک پژوهشی از نکاتی است که با بهره گیری از توان و ظرفیت علمی جهاد دانشگاهی انجام خواهد شد.


جلیلی ، اعلام اولويت‌ها و نيازهاي علمي، آموزشي تخصصی و تحقيقاتي در زمینه مدیریت سبز و انرژی و پشتیبانی لازم در برگزاری کارگاه های تخصصی در حوزه محیط زیست و مدیریت مصرف برق را از تعهدات شرکت توزیع نیروی برق بیان کرد.

 معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بخش دوم سخنان خود با اشاره به افزایش آگاهی جامعه از مسائل مدیریت مصرف برق ، رویکرد آموزشی برای تنویر افکار عمومی و الگو سازی مصرف برق را از برنامه های توزیع برق برای همه اقشار عنوان کرد.

 

 

 

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1621   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/01/26 - 12 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1845

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد