شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
وقوع حادثه به دلیل کمبود تجهیزات فردی توجیه ندارد

مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : وقوع حادثه به دلیل کمبود تجهیزات فردی و گروهی توجیه ندارد وتجهیز کارگاه پیمانکاران قبل از ابلاغ کار ضروری است.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدحسین دیرند در بازدید از تجهیز کارگاه پیمانکاران تست دیماندی ، با اشاره به اینکه قبل از ابلاغ به کار پیمانکاران ، تجهیزات ایمنی فردی و گروهی و تجهیزات کار آنان بررسی خواهد شد ، افزود : وقوع حادثه به دلیل کمبود تجهیزات فردی و گروهی توجیه ندارد وتجهیز کارگاه پیمانکاران قبل از ابلاغ کار ضروری است.

وی تاکید کرد : رعایت مقررات ایمنی قبل از انجام کار ، حین فعالیت و بعد از آن برای همه پیمانکاران الزامی است و به راحتی از کنار آن عبور نخواهیم کرد.

دیرند ضمن بیان روش اجرایی تجهیزات و اعلام موارد نقض آن به شرکت های پیمانکاری ، خاطرنشان کرد : صلاحیت پیمانکاران بر اساس ارزیابی اولیه (تجهیز کارگاه ) و نظارت مستمر حین کار در طول سال انجام می شود.

مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اذعان بر اینکه موضوع آموزش و فرهنگ سازی در حوزه ایمنی پیمانکاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، خاطرنشان کرد : در سال گذشته 200 برقکار از 160 پیمانکار فعال در سطح استان ، آموزش های لازم ایمنی را فراگرفتندمرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1727   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/08/12 - 20 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1044

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد