شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
لباس کار نیروهای بومی استان از محل وصول مطالبات تامین می شود

با انعقاد تفاهم نامه میان شرکت توزیع نیروی برق استان یزد و شرکت یزدباف ،یک هزار دست لباس کار نیروهای بومی بخش های مختلف از محل وصول مطالبات تامین خواهد شد.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدحسین دیرند در حاشیه نشست امضا تفاهم نامه با عضو هیات مدیره شرکت یزد باف با اشاره به اینکه حمایت از تولید داخل و بومی ، وصول مطالبات معوقه و متحدالشکل شدن پوشش کارگران بخش های مختلف از مهم ترین اهداف این تفاهم است ،افزود : امیدواریم  یک هزار دست لباس کار طرح تابستانه و زمستانه برای کارگران شبکه با رعایت استانداردهای ایمنی با تضمین نخی بودن نوع پارچه آن به موقع آماده و برای استفاده بخش های مختلف توزیع شود.

وی اضافه کرد : سازو کار لازم برای پرداخت هزینه تولید لباس کار در قبال مطالبات فروش انرژی در این تفاهم نامه لحاظ شده و شرکت یزدباف طبق طرح و دستورالعمل دفتر ایمنی کارخود را آغاز می کند.

مدیر دفتر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد : امکان تهیه لباس کار پیمانکاران بر اساس مفاد این تفاهم نامه وجود داشته و شرایط مناسبی برای بهره مندی از تولیدات این شرکت بزرگ نساجی بومی فراهم خواهد بود.

مهندس علی جم ، معاون مالی و پشتیبانی و مهندس محمدجوادجلیلی ، معاون فروش و خدمات مشترکین هر کدام به صورت جداگانه با مثبت ارزیابی کردن اهداف این تفاهم نامه ،  بر داشتن کیفیت مناسب لباس کارهای تولیدی تاکید کرده و ایجاد فرصت برای بازاریابی و خرید دیگر استان ها را از نکات مثبت آن برشمردند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1729   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/08/12 - 23 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1216

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد