شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
نخستین مانور گسترده بهینه سازی شبکه برق در بهاباد با موفقیت به پایان رسید

باحضور شماری از تکنسین ها و اکیپ های پیمانکاری شهرستان بهاباد ، مانور گسترده بهینه سازی شبکه برق به مدت 48 ساعت با موفقیت اجرا شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، سید مهدی حسینی پور ، مدیر برق شهرستان بهاباد در حاشیه برگزاری مانور گسترده بهینه سازی شبکه برق در منطقه کوهستانی کوشک ، هدف از اجرای این مانور را کاهش خاموشی خروجی 11 و 12 پست فوق توزیع کوشک بیان کرد و گفت : 15 اکیپ دونفره از پیمانکار بومی شهرستان به مدت دو روز 1000 عدد مقره سرامیکی را با نوع سیلیکون رابر تعویض کردند.

وی اصلاح رابط ها و نصب چهار مجموعه برقگیر در مناطق صاعقه خیز را از دیگر اقدامات برای کاهش خاموشی منطقه کوهستانی کوشک بیان کرد و گفت : این مانور به لحاظ گستردگی منطقه و بهره گیری از توان داخلی پیمانکار شهرستان به عنوان نخستین مانور عملیاتی در سطح استان به شمار می رود.

حسینی پور یادآور شد : مانور ضربتی دیگری در پاییز امسال و در قالب مانور بحران با حضور شماری از نیروهای عملیاتی در شهرستان بهاباد برنامه ریزی شده است.

مدیر برق شهرستان بهاباد هزینه اجرای مانور بهینه سازی شبکه در منطقه کوشک را افزون بر یک هزار و 500 میلیون ریال اعلام کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1735   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/08/16 - 05 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1443

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد