شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
جنگ پاییزه مدیریت مصرف برق در بافق اجرا شد

افزون بر 500 دانش آموز مقطع ابتدایی شهرستان بافق در جنگ پاییزه مدیریت مصرف برق و ایمنی با مفاهیم آموزشی بهینه سازی انرژی آشنا شدند.  

 به گزارش دفتر روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد ، مهندس محمدرضا عسکری فر در گفت و گو با خبرنگار  بافق فردا گفت : برای دومین  بار در شهرستان بافق جشنواره مدیریت مصرف برق با حضور افزون بر 5۰۰ نفر دانش آموز دختر و پسر مقطع دبستان برگزار شده است.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را فرهنگ سازی نحوه صحیح مصرف برق عنوان کرد و افزود : تلاش کردیم در این جنگ با ایجاد فضای شاد و مهیج، دانش آموزان با نحوه صحیح مصرف برق در قالب طنز و نمایش آشنا شوند  تا این مطالب را بهتر به خاطر بسپارند.

مدیر توزیع برق بافق خاطر نشان کرد : به دلیل استقبال خوبی که از این جشنواره شد در فصل زمستان نیز این گونه برنامه هایی را در سطح شهرستان با رویکرد مدیریت مصرف برق برگزار خواهیم کرد.

وی آموزش غیر مستقیم در قالب نمایش کودکانه طنز با بهره گیری از گروه هنری بومی استان و دو شخصیت نمایشی " عمو برقی و خشوک" برای سنین دبستان را ارزشمند بیان کرد  و گفت : برنامه های هنری دیگر شامل برگزاری کارگاه های نقاشی ، شعرخوانی جمعی و تئاتر با همکاری اولیاء این مراکز  در سطح مدارس برگزار می شود.

او نقش اثربخش والدین این کودکان در منازل را مورد اشاره قرار داد و گفت : آموزش و پرورش با بستر سازی مناسب در حوزه مدیریت مصرف به عنوان یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی می تواند نقش تاثیر گذاری داشته باشد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1745   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/08/25 - 46 : 02 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1188

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد