شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تحول مهندسی در صنعت برق نتیجه تفکر بسیجی است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : تحول مهندسی و جهادی در صنعت برق ، برگرفته از روحیه و تفکر بسیجی است .

به گزارش دفترروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست با اعضای بسیج به ضرورت داشتن تفکر بسیجی برای تحول مهندسی در صنعت برق اشاره داشت و گفت : بدنه بسیج  را افرادی متخصص ،  متعهد و متفکر تشکیل داده و امروز تحولات مهم صنعت برق مرهون همین روحیه و صفات ناب بسیجی است.

وی شرط نخست بسجی بودن را تفکر خواند و اضافه کرد : وجود افراد پاک و پای کار در بسیج و حضور نیروهای مخلص در صنعت برق باعث شده تا خادمین مردم در این صنعت حیاتی نسبت به چند دهه گذشته به خوبی بدرخشند.

این مسئول تصریح کرد: بسیج نیروی ضد شروش نیست بلکه نیرویی است که با رفتار و عمکلرد خود باعث مصون سازی کشور در برابر شورش ها می شود.

وی با اشاره به عملکرد خوب بسیج در زندگی و معیشت مردم ، خاطرنشان کرد : همیشه در شرایط اضطراری نظیر بلایای طبیعی ، بسیجیان نیروهای نخستین کمک رسانی به مردم هستند.

این مسئول با ذکر اینکه روحيه و تفكر بسيجي در مقابل تفكر ليبراليست و سازش پذيري قرار دارد ، اظهار کرد : یک مهندس بسیجی معتقد و متفکر با بصیرت و شناخت کافی ، مشکلات را تحلیل و مسائل پیچیده  را با نگاه مهندسی و عمیق برطرف می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد : بسیج اهل دنیا نیست بلکه آبادگر دنیا است و این روحیه بوده که باعث شده امروز بسیجیان در همه رشته ها و بخش ها واردعمل شوند.

مهندس سید حجت اله رضوی نسب ، فرمانده پایگاه بسیج نیز پیش از این سخنان به بیان عملکرد مجموعه تحت فرماندهی خود در سال گذشته پرداخت.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1746   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/09/05 - 21 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1355

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد