شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
برنامه های هفته پژوهش اعلام شد

مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برنامه های هفته پژوهش با شعار تحقیق و پژوهش ، تسهیل گر پیشرفت و توسعه صنعت برق در هفته پایانی آذرماه را اعلام کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس مهدی جوکار در نشست با مجموعه تحت سرپرستی خود با اشاره به برگزاری سمینار شناسایی نیازها و چالش های صنعت برق در هفته پایانی آذر ماه افزود : تقدیر از پژوهشگران و محققین برتر دانشگاهی و همکاران و برگزاری تور پژوهشی بازدید از پارک علم و فناوری از برنامه های این هفته خواهد بود.

وی اضافه کرد : پروژه های تحقیقاتی برتر کارکنان در این هفته ارائه و فراخوان هفته پژوهش در نظام پیشنهادها نیز اطلاع رسانی می شود.

جوکار به انعقاد تفاهم نامه همکاری برای احداث آزمایشگاه شبکه های توزیع برق در دانشگاه یزد نیز اشاره ای داشت و گفت : دانشگاه به عنوان یک منبع مهم اطلاعات و دانش جدید می توانند در فعالیت های پژوهشی ، توزیع برق را یاری بخشد.

وی خاطرنشان کرد :دیدار با اساتید دانشگاه و مراکزپژوهشی استان برای برطرف کردن نیازها و ارتقای وضعیت پژوهشی و علمی کارکنان از دیگر برنامه های این هفته خواهد بود.

مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ابراز امیدواری کرد : با بهره گیری از امکانات مناسب و مشاورین دانشگاهی و حمایت مدیران شرکت بتوانیم در زمینه سیاست گذاری ، اولویت شناسی و پشتیبانی گام های خوبی را برداریم.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1749   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/09/12 - 31 : 13 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1381

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد