شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
کتاب پیش پرداخت قبوض برق ، راهکاری نوین در وصول مطالبات به چاپ رسید

کتاب پیش پرداخت قبوض برق ، راهکاری نوین در وصول مطالبات به تحریر مهندس نادیا غفاریان و دکتر مجید شخصی نیایی در هزار جلد به چاپ رسید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، کتاب پیش پرداخت قبوض برق ، راهکاری نوین در وصول مطالبات که با کوشش و تحریر مهندس نادیا غفاریان و دکتر مجید شخصی نیایی در هزار جلد به چاپ رسیده است ، به تشریح روند فعلی صدور و پرداخت صورتحساب در شرکت های توزیع برق  می پردازد.

این کتاب هم راستا با سیاست های حذف قبوض کاغذی با معرفی روش های نوین در فرآیند صدور صورتحساب و پرداخت آن ، نتایج مستقیم و غیر مستقیم استفاده از آن در مدیریت مصرف ، وصول مطالبات ،  تلفات و دخالت در لوازم اندازه گیری را مورد بررسی قرار می دهد.

نادیا غفاریان ، نویسنده این کتاب علاوه بر این مطالب ، ضمن پیشنهاد الگوی اجرایی پیش پرداخت بدون استفاده از کنتورهای اعتباری  برای هر دسته از مشترکین ؛ تفاوت ارزش نقدینگی شرکت توزیع نیروی برق از طریق شبیه سازی در دو حالت فعلی و پیشنهادی را تحلیل کرده است.

این کتاب  در چهار فصل شامل مفاهیم کلیدی صورتحساب ، تاثیرات پیش پرداخت صورتحساب برق مصرفی ، جنبه های اجرایی پیش پرداخت و ارزیابی تاثیر پیاده سازی پیش پرداخت در افزایش درآمد شرکت های توزیع و در 103 صفحه به چاپ رسیده است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1750   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/09/12 - 41 : 13 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1328

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد