شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
متوسط خاموشی میبد 59 دقیقه است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دیدار با فرماندار میبد اعلام کرد : متوسط خاموشی به ازای هر مشترک  در طول سال برای شهرستان میبد 59 دقیقه است.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با  فرماندار میبد ، در سخنانی به  وضعیت مطلوب روشنایی  این شهرستان اشاره داشت و تعداد مشترکین شهرستان میبد را افزون بر 55 هزار مشترک اعلام کرد و گفت : شرکت توزیع برق آمادگی دارد به صورت مشارکتی طرح های تعدیل روشنایی و بهسازی شهرستان میبد را اجرایی نماید.

وی با اعلام اینکه مشترکین صنعتی با 79.4 درصد بیشترین سهم استفاده از انرژی الکتریکی میبد را در اختیار دارند و این درحالی است که تعداد مشترکین خانگی 9.8 درصد است.

او به اشتغال زایی شهرستان به لحاظ وضعیت مطلوب صنعتی آن اشاره داشت  و میزان 5 درصدی  تلفات در دوازده ماهه سال را وضعیت مطلوبی خواند و گفت : 97.1 درصد مشترکین شهرستان میبد قبل از اجرای طرح حذف قبوض به صورت الکترونیکی قبوض خود را پرداخت می کردند که با حذف قبوض،  مشکلات ناشی از اجرای طرح در این شهرستان نیز کم تر است.

این مسئول میزان خاموشی به ازای هر مشترک در سال را برای شهرستان میبد 59 دقیقه اعلام کرد و افزود : پیک بار شهرستان میبد در تابستان 117.3مگاوات بوده و به لحاظ همکاری مشترکین صنعتی در کاهش پیک تابستان امسال ، میبد در جایگاه ویژه ای قرار داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با بیان اینکه همه روستاهای بالای ده خانوار میبد از نعمت برق برخوردار هستند ، خاطرنشان کرد : برق شهرستان میبد از طریق دو پست فوق توزیع ، 1142 پست توزیع در حوزه 20 کیلوولت با ظرفیت 151 مگاولت آمپر تامین می شود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1752   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/10/07 - 01 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1078

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد