شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
ممیزی مرحله نخست سیستم های مدیریتی با موفقیت به پایان رسید

اجرای ممیزی مرحله نخست الزامات سیستم های مدیریت کیفیت ، ایمنی - بهداشت شغلی و مدیریت محیط زیست با موفقیت در شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به پایان رسید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس امیرعباس موسی پور ، سرممیز شرکت توف نورد در نشست اختتامیه مرحله نخست ، با اشاره به اینکه هیچ عدم انطباقی دراین مرحله مشاهده نشده و سازمان آماده ممیزی مرحله دوم و صدور گواهینامه است ، افزود : تحلیل ذینفعان و استفاده از مدل منفعت قدرت و کامل بودن شناسایی نیازهای آنان به عنوان یک نقطه قوت به شمار می رود.

وی تدوین استراتژی سازمان و استراتژی وظیفه ای در حوزه های مختلف  شرکت با استفاده از پرتال سازمانی، تعیین حدود اختیارات در مستندات مربوط به شرح وظایف با جزییات کامل و ارزیابی عملکرد سازمان در سال های گذشته و بهبود شاخص های آن در دوره های اخیر را از دیگر نقاط قوت برشمرد.

مهندس موسی پور ، با اشاره به اینکه در معاینات ادواری درمان ، مواردی بیشتر از الزمات قانونی تست و اندازه گیری شده و جزء نقاط قوت بسیار مطلوبی است ، متذکر شد : بررسی بیماری هایی نظیر کبدچرب با انجام سونوگرافی ، ارئه گزارش بازخور به تفکیک واحدها و انجام پروژه بهبود در حوزه سلامت اعصاب و روان در قالب شناسنامه سلامت روان از اقدامات بسیار ارزشمند در این شرکت بوده است.

سر ممیز سیستم های مدیریتی توجه و تمرکز بیشتر بررسی شناسایی فرصت ها با توجه به نیازها و انتظار ذینفعان ، تکمیل صورتجلسه بازنگری مدیریت در حوزه مشارکت و مشاوره کارکنان مربوط به استاندارد ایزو 45001 و کنترل بیماری  های چشمی نظیر آب سیاه و فشارچشم برای بیماران دیابتی و مستعد دیابت را از فرصت های قابل بهبود بیان کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1754   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/10/12 - 36 : 07 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1010

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد