شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
روشنایی برخی مسیرهای شریانی شهر تا پایان سال بهینه سازی می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از بهینه سازی روشنایی معابر چندین مسیر شریانی و اصلاح شبکه های برق ناحیه تاریخی با مشارکت شهرداری خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، آرش نواب در دیدار مهندس جمال الدین عزیزی ، شهردار یزد با اشاره به نزدیک شدن مرحله عملیاتی اجرای دو طرح روشنایی در بلوار دشتی و روستای دهنو و انتقال چراغ بلوار دشتی به بلوار دفاع مقدس و وحی ، خاطرنشان کرد : برای اصلاح شبکه روشنایی بلوار دشتی ، 300 دستگاه چراغ 120 وات ال ای دی با هزینه ای بالغ بر 16 میلیارد و 200 میلیون تومان  و تعداد 90 دستگاه چراغ 150 وات بخار سدیم با هزینه ای بالغ بر 3میلیارد و 500 میلیون ریال برای روشنایی دهنو نصب خواهد شد.

وی به اهمیت زیباسازی شهر و تقویت و ساماندهی شبکه های برق در ناحیه تاریخی با مشارکت شهرداری اشاره ای داشت و گفت : به دلیل رشد مصرف برق در برخی از مناطق ناحیه تاریخی و رعایت زیبایی شبکه در مناطقی از سید گلسرخ تا محله فهادان  ، آمادگی داریم شبکه های این مناطق را به صورت زمینی اجرا کنیم.

این مسئول ساماندهی وضعیت برق رسانی به بازار سنتی و قدیمی یزد را بسیار ضروری خواند و یادآور شد : به دنبال راه اندازی امور برق چهار در شهرستان یزد هستیم و مصوبه ایجاد امور برق ناحیه تاریخی را دریافت و منتظر ابلاغ آن هستیم .

نواب اضافه کرد : با راه اندازی امور برق ناحیه تاریخی و بهره گیری از موتورهای برقی چهارچرخ به عنوان وسیله نقلیه اداره اتفاقات و عملیات ، خدمات به حوزه تاریخی به مراتب سهل تر و سرعت عمل نیروها افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با مشارکت شهرداری تا پایان سال عملیات اصلاح روشنایی حدفاصل سه راه حکیمیان تا میدان ابوذر به صورت ال ای دی و روشنایی امیرچخماق تا فهادان بهینه سازی خواهد شد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1756   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/10/25 - 57 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 643

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد