شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تاکید مدیرعامل بر برنامه سازی با موضوع مصرف بهینه برق در صداوسیما

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دیدار مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد بر برنامه سازی برای فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق و اصلاح الگوی آن تاکید کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با دکتر احمد پهلوانیان ، مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی مدیریت مصرف انرژی در جامعه ، مشارکت صداوسیما در برنامه سازی و پرداختن به موضوع اصلاح الگوی مصرف را بسیارمهم خواندو گفت : بیشترین میزان مصرف برق 300 ساعت در طول سال است و ساخت نیروگاه برای این مدت غیرمنطقی و مقرون به صرفه نیست بلکه می توان با مدیریت مصرف آن را تامین و هزینه های صرفه جویی شده را در دیگر بخش ها استفاده کرد.

وی به جایگاه ویژه صداوسیما در تنویر افکار و اعتمادسازی در سطح جامعه اشاره ای کرد و گفت : اگر فرهنگی اشتباه بنیان گذاشته شود ، برای اصلاح آن تلاش بسیار زیادی نیاز است و این موضوع رسالت مهم صداوسیمارا به مراتب سنگین تر کرده است.

این مسئول در صنعت برق ، متذکر شد : برنامه سازی با افزایش سواد رسانه ای مردم بسیارحساس و الگو ساختن به خصوص در شیوه مصرف شهروندان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی از پیشنهاد ساخت انیمیشن های با موضوع بهینه سازی برق و پخش آن در شبکه های مجازی . همچنین اعلام آمادگی برای ساخت برنامه های تولیدی کودک استقبال کرد و گفت : پیشنهاد اختصاص یک خبرنگار ویژه صنعت برق نیز کمک شایانی را به معرفی فعالیت ها و برنامه های شرکت توزیع برق برای مردم دارالعباده خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مشاوره و همکاری برای تامین روشنایی صداوسیما با بهره گیری از لامپ های ال ای دی و هوشمندسازی مجموعه های آن را پیشنهاد داد و خاطرنشان کرد : استفاده از لامپ های ال ای دی به دلیل برخورداری از طول عمر بالای آن به خصوص در کاهش مصرف بخش اداری در ساعات 11 تا 15هزینه های مصرف برق سازمان صداوسیما را کاهش خواهد داد.

بعد از این دیدار دکتر پهلوانیان و معاونین همراه وی از مرکز فوریت های برق و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان یزد بازدید کردند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1758   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/10/26 - 28 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1331

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد