شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
فرآیندهای حوزه پیمانکاری در یزد تسهیل می یابد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت :با تقویت و اصلاح سامانه اطلاعات مکانی در دو سطح فشار متوسط و ضعیف و راه اندازی اپلیکیشن موبایلی آن ، فرآیند فعالیت های حوزه پیمانکاری تسهیل می یابد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست با پیمانکاران از تقویت و تسهیل فعالیت حوزه پیمانکاری با اصلاح سامانه اطلاعات مکانی و راه اندازی اپلیکیشن موبایلی آن خبر داد و گفت : ایجاد نگرشی نو و سیستماتیک در بخش پیمانکاری و آموزش آنان برای احراز صلاحیت  در فعالیت های صنعت برق امری لازم و ضروری است.

وی تاکید کرد : از اوایل سال جدید اخذ گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاری الزامی بوده و پیمانکاران فاقد آن از دریافت کار محروم می شوند.

این مسئول با اذعان بر اینکه موضوع آموزش و فرهنگ سازی در حوزه ایمنی پیمانکاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، خاطرنشان کرد : در سال گذشته  200 برقکار از 160 پیمانکار فعال در سطح استان ، آموزش های لازم ایمنی را فراگرفتند.

وی به  حداقل رساندن اثرات نامطلوب  موارد نا ایمن در صنعت برق را مهم خواند و افزود :  شناخت وکنترل عوامل موثر بر ارتقا ایمنی و تاثیرات زیست محیطی بسیارمهم  و  غفلت از آن می تواند زمینه ساز حوادث ناگوار و تحمیل هزینه های فراوانی شود.

مهندس نواب  تاکید کرد : پیمانکاران موظف هستند برای آموزش نیروی انسانی کارآمد و فنی و داشتن ایمنی فردی و گروهی لازم ، قاطع و در برابر مسائل نقض رعایت اصول ایمنی سخت برخورد کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد بهبود بخشیدن به پهنای باند و سرعت اینترنت شرکت برای دریافت سریع خدمات از طریق وب سایت را اقدامات آتی به کمک دفتر فاوا اعلام کرد وگفت : تشکیل انجمن صنفی پیمانکاران و نماینده برای پیمانکاران بسیار ضروری و تسریع کننده امور پیمانکاری است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1759   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/10/29 - 12 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1315

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد