شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
معارفه مدیر حراست جدید شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

با حضور معاونت هماهنگی وزرات نیرو  و مدیرکل حراست شرکت توانیر  ، آیین تکریم مدیر قبلی  و معارفه مدیر جدید حراست برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدحسین زحمتکش بعد از یک دهه فعالیت به عنوان مدیر حراست به سمت مشاور پشتیانی فنی شرکت توزیع منصوب و مهندس علی محمدزارع ، مدیر امور برق سه یزد به جای وی سکان هدایت مجموعه حراست را عهده دار شد.

مهندس آرش نواب ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، تامین امنیت سازمان و تسهیل فرایندهای مرتبط با کارکنان و مباحث محرمانه پرسنل را از وظایف دفتر حراست دانست و گفت : گسترش ارتباطات درون و برون سازمانی ، ایجاد زمینه ای برای حفظ امنیت نرم افزاری و سخت افزاری در سیستم و ایجاد سازو کارهای الکترونیک برای کاهش هزینه ها از اقدامات مهم انجام شده توسط مدیر سابق دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت بوده است.

وی توسعه خدمت به مردم در صنعت برق و تامین رضایت آنان را امری ضروری و جزء ملاک های انتخاب مدیر حراست جدید دانست و گفت : مهندس علی محمد زارع به عنوان مدیر جدید حراست به دلیل داشتن تفکر سیستمی ، برخوردار از اخلاق و بهره مندی از  منش و تدبیر مناسب در فعالیت ها برای انتصاب این جایگاه حساس انتخاب شد.

این مسئول یادآور شد : اموربرق سه یزد از جمله مدیریت های برق برتر در سال های اخیر بود و شهروندان این محدوده بیشترین میزان رضایت را از روند فعالیت های کارکنان آن داشته اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به جایگاه برتر شرکت توزیع در سطح کشور ابراز امیدواری کرد :صنعت برق استان یزد به لحاظ برخورد مناسب و رعایت اصول مشتری مداری و داشتن کم ترین میزان نارضایتی جایگاه خود را تثبیت نماید.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1760   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/10/29 - 43 : 01 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1309

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد