شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
بخشداری مرکزی در طرح بهسازی روشنایی شهرستان یزد مشارکت می کند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از تمایل بخشداری مرکزی برای مشارکت در طرح های بهسازی روشنایی و اصلاح و بهینه سازی شبکه در سطح شهرستان یزد خبر داد.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ،مهندس آرش نواب در دیدار با سید محمد رستگاری ،فرماندار یزد با اشاره به افتتاح چندین طرح احداث ، بهسازی ، تعدیل و بهبود روشنایی معابر در روزهای نخست سال جهش تولید ، افزود : پروژه اصلاح روشنایی حدفاصل میدان شهدای محراب تا میدان باهنر با هزینه ای بالغ بر ۸ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.
وی بهسازی روشنایی بلوارهای منتظرقائم ،شهید بهشتی، بسیج و طالقانی ،پروژه روشنایی راستگرد میدان امام حسین و اصلاح روشنایی بلوار پاکنژاد حد فاصل سه راه حکیمیان تا میدان باهنر و تامین روشنایی بلوارهای وحی و طراوت را از دیگر طرح های افتتاح شده در ابتدای سال بیان کرد.
مهندس نواب با ابراز خرسندی از علاقمندی بخشداری مرکزی یزد برای مشارکت در مقاوم سازی پایه های بتونی و همکاری در بهینه سازی شبکه ،یاداور شد: امسال از 50 میلیارد ریال بودجه تخصیصی کل استان برای تعویض تیرهای فرسوده ، 15 میلیارد ریال برای تعویض تیرهای فرسوده با پایه گرد در سطح شهرستان یزد اختصاص دارد.
وی به میزان خوردگی بالای خاک در استان و بروز طوفان های فصلی اشاره ای کرد و گفت :انعقاد تفاهم نامه همکاری با بخشداری مرکزی برای بهسازی شبکه ،تامین و بهسازی روشنایی و اصلاح و بهینه سازی شبکه باعث افزایش رضایت مندی شهروندان در حوزه شهری خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد: یک هزار و 949 اصله پایه فشار ضعیف و یک هزار 579 اصله پایه فشار متوسط با هزینه ای بالغ بر 100 میلیاردریال برآورد در اولویت تعویض قرار دارد.
مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1787   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/02/18 - 22 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1388

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد