شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
کاهش خاموشی های استان ناشی از زیرساخت مناسب در راهبری شبکه های برق است

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : کاهش خاموشی های استان ناشی از زیرساخت مناسب و بهره گیری از فناوری های نوین  در راهبری شبکه های برق است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار مدیرعامل مخابرات منطقه یزد با اشاره به اینکه بهره گیری از فناوری های نوین بومی و ایجاد زیرساخت مخابراتی مناسب باعث شده تا استان یزد به عنوان استانی با کم ترین میزان خاموشی شناخته شود ، افزود : داشتن تفکر ، نگاه سیستمی ،  کسب تجربه و افزایش دانش  در حوزه راهبری شبکه ،  راهگشای مهندسان صنعت برق بوده و به لطف خدا جایگاه بسیار ممتازی را در بین شرکت ها به خود اختصاص داده ایم .

وی بهره گیری از بستر مخابراتی مناسب در اتوماسیون کردن شبکه های استان را مهم و لازمه سیستم های کنترلی خواند و گفت : در حال حاضر با بهره گیری از فناوری و بستر مخابراتی مناسب به راحتی می توان در کوتاه ترین زمان ، یک تجهیز در دور افتاده ترین نقطه استان را کنترل کرد ، پارامترهای اندازه گیری آن را دید و به آن فرمان قطع و وصل داد.

این مسئول یادآور شد : در شرایط بروز کرونا و اهمیت پایداری برق بیمارستان ها و مراکز درمانی ، از همه ظرفیت ها برای حفظ پایداری شبکه بهره بردیم و خادمین مردم در صنعت برق همگام با مدافعان سلامت خدمت کردند.

مهندس نواب یادآورشد : بسیاری از قطع کننده ها و تجهیزات شبکه با اتوماسیون شدن تحت کنترل و رصد لحظه ای قرار دارند   و با کمک همین سیستم مدیریت اضطراری بار شبکه در تابستان نیز  به خوبی انجام می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد : برای  پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا ویروس، بستر الکترونیکی خدمات جایگزین حضور فیزیکی شهروندان شده است که کاهش هزینه ها ،کاستن مراجعات مردمی و سرعت بخشیدن به درخواست شهروندان را به دنبال دارد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1788   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/02/25 - 14 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 728

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد