شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
سیستم اعلام حریق و سیستم ارتباط تصویری چند سویه مدیریت های برق افتتاح شد

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از افتتاح سیستم ارتباط تصویری چند سویه و سیستم اعلام حریق پنج مدیریت برق استان خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران مدیریت های سه گانه برق یزد ، مهریز، بافق و بهاباد و اشکذر  با اشاره به رویکرد صنعت برق برای کاهش هزینه ها ، بهره گیری از سیستم های نوین ارتباطی را بسیارمهم خواند و گفت : با تلاش حوزه فناوری و اطلاعات ، در حال حاضر ارتباط تصویری هشت مدیریت برق با یکدیگر به صورت وب برقرار شده و در آینده نزدیک تا 16 نقطه قابل افزایش است.

وی اضافه کرد : آموزش از راه دور پیمانکاران با برگزاری وبینارها ، نصب اپلیکیشن های ارتباط چند سویه تصویری مدیران برای برگزاری نشست ها به صورت مجازی و  ایجاد بستر ارتباطی مناسب برای نشست های فنی و تخصصی به صورت مجازی از مهم ترین اهداف راه اندازی سیستم ارتباط چند سویه است.

این مسئول با اشاره به اینکه یک میلیارد و 600 میلیون ریال برای راه اندازی سیستم اعلام حریق پنج مدیریت برق با همت دفتر ایمنی هزینه شده ، خاطرنشان کرد : 130 عدد دتکتور حرارتی ، 14 آژیر هشدار ،  پنج پنل اعلام حریق برای مدیریت های سه گانه یزد ، اشکذر و مهزیز نصب شده و تا پایان سال  برای همه مدیریت های برق سطح استان نصب خواهد شد.

وی اظهار کرد : ایجاد زیرساخت کنترلی و پیشگیرانه از حوادث توسط دفتر ایمنی  و کاهش ریسک خطرات در محیط کار باعث شده تا میزان حوادث شغلی در سال های اخیر به طور چشمگیری کاهش یابد.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اهمیت دادن به موضوع آموزش مجازی و بهره گیری از بستر فناوری را مهم دانست و گفت : کاهش هزینه ها و تردد کارکنان مجموع های اداری ، رعایت پروتکل ابلاغی وزارت بهداشت با مجازی سازی ارتباطات و الکترونیکی کردن بیشتر فعالیت ها از مزیت های بهره گیری از روش های فناورانه ارتباطی است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1791   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/03/07 - 52 : 01 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 648

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد