شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مانور واکنش سریع در حریق با موفقیت در امور سه اجرا شد

 

باحضور اکیپ های آتش نشانی ایستگاه حمیدیا و کارکنان امور برق سه یزد ، مانور واکنش در شرایط اضطراری و نجات فرد حادثه دیده در حریق با موفقیت اجرا شد.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، به منظور افزایش آمادگی کارکنان در برابر حوادث محیط اداری ، مانور واکنش سریع  در حریق با هدف آموزش شیوه صحیح واکنش و خروج اضطراری کارکنان شرکت در بروز آتش سوزی برگزار شد.

مهندس محمدحسین دیرند ، مدیر دفتر ایمنی در این باره گفت : این آموزش‌ها با هدف پیشبرد دانش ایمنی و محافظت از جان در مواقع بروز حوادث به خصوص رخداد آتش سوزی در اماکن عمومی انجام شده است.

 وی اضافه کرد :  آتش نشانان ضمن برگزاری مانور آموزشی اطفاءحریق، پرسنل امور برق سه یزد را  با مسائل ایمنی و نحوه کار با خاموش کننده‌ها آشنا کردند.

مهندس دیرند ترویج فرهنگ ایمنی، کاهش خطر پذیری، کاهش خسارات مالی و جانی، واکنش سریع در مواجهه با حوادث و آمادگی در کارکنان  را از دیگر اهداف برگزاری این مانور  برشمرد.

مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات در خصوص سناریوی این مانور گفت : یکی از کارکنان در حریق آبدارخانه طبقه اول ساختمان امور برق سه محاصره شده و ضمن مصدومیت شدید با حضور آتش نشانان از طریق پنجره بالکن ورودی نجات می یابد.

وی اضافه کرد :  انتقال مصدومین به مراکز درمانی ، تخلیه سریع پرسنل از محل حادثه ، تجمع در نقطه امن ، قطع گاز ، آب و برق اصلی ساختمان و کمک به افراده سالخورده و کم توان  به عنوان سناریوی مانور واکنش در حریق در این مانور برنامه ریزی شده بود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1792   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/03/07 - 38 : 02 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 646

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد