شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
اجرایی چند طرح روستایی در فهرج و خویدک

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بازدید از روستای خویدک و فهرج ، از اجرایی شدن یک طرح توسعه شبکه برق و  دو طرح روشنایی وبهینه سازی در این دو روستا خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در بازدید از دو روستای خویدک و فهرج که وی را فرماندار و شماری از مسئولین شهرستان یزد همراهی می کردند، افزود : طرح روشنایی مجتمع های گلخانه ای خویدک به متراژ 700 متر و نصب یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 25 کیلوولت آمپر مطرح و برای اجرای آن تصمیم گیری لازم صورت گرفت.   

وی اضافه کرد : طرح بهینه سازی شبکه فشار متوسط بلوار امام رضا فهرج با جابجایی  1000 متر شبکه فشار متوسط  و تعویض چهار مجموعه ترانسفورماتور به ظرفیت های مختلف  25، 50 و 160 کیلوولت آمپری با مشارکت بخشدار به تصویب رسیده است.

این مسئول یادآور شد : برای احداث و تامین برق متقاضیان 50 خانوار از اهالی شهرک مسکونی در انتهای بلوار امام رضا روستای فهرج ، طرح توسعه و احداث تهیه و در آستانه اجرایی شدن قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد احداث  در مجموع 1200 متر شبکه فشار متوسط  و ضعیف و نصب یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 250 کیلوولت آمپر برای برق رسانی به شهرک امام رضا را نیز  مورد اشاره قرار داد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1824   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/06/10 - 01 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 593

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد