شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
خبر خوش مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق به مردم ندوشن

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در نشست اداری بخش ندوشن گفت : چندین پروژه برق رسانی و روشنایی با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد 700 میلیون ریال در حوزه ندوشن به بهره برداری می رسد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست شورای اداری ندوشن که دکتر محمدصالح جوکار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران استانی در آن حضور داشتند، افزود: پروژه برق رسانی به شهرک بنیاد مسکن سورک و هفتهر با احداث 2900 متر شبکه فشارمتوسط و ضعیف ، نصب دو دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت هر کدام 50 کیلوولت آمپر و اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 500 میلیون ریال در شش ماهه دوم سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد : طرح تامین روشنایی صدرآباد با احداث 600 مترشبکه روشنایی و نصب 32 دستگاه چراغ 150 وات و احداث یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 25 کیلوولت آمپر با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد ریال برآورد شده که می توان به صورت مشارکتی آن را بزودی اجرایی کرد.

این مسئول یادآور شد: برای تقویت ولتاژ مشترکین ندوشن یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 100 کیلوولت آمپر به همراه  580 متر شبکه هوایی احداث شد که هم اینک آماده بهره برداری است.

وی هزینه اجرای پروژه تقویت ولتاژ مشترکین ندوشن را دو میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کرد و گفت : با بهره برداری از پروژه برق رسانی به شهرک بنیاد مسکن سورک و هفتهر ، یکصد و 10 مشترک جدید از برق پایدار بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد بعد از نشست اداری بخش ندوشن ، از مدیریت برق این بخش بازدید کرد و در جریان روند فعالیت های آن قرار گرفت.کد خبر : 1827   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/06/11 - 24 : 02 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 637

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد