شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
توزیع نیروی برق استان یزد ، رتبه برتر در رعایت دستورالعمل های بهداشتی ادارات

 

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در ارزیابی ادارات و دستگاه های استان با عملکرد مطلوب خود توانست در جایگاه برتر ادارات قرار گیرد.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ،مهندس آرش نواب ، مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر کسب جایگاه برتر در رعایت دستورالعمل های بهداشتی ادارات  با  رتبه  A در ارزیابی ستاد استانی پیشگیری با کرونا ،افزود : حفظ سلامت کارکنان و خانواده های آنان و به حداقل رساندن شیوع و پیشگیری ویروس کرونا در شرایط کنونی از اولویت های بسیارمهم و غیر قابل انکار است  که همکاران به خوبی بر آن آگاهی داشته و  مسائل مربوط به آن را رعایت کرده اند.

وی  مراقبت و پشتیبانی ، اطلاع رسانی و ثبت و گزارش دهی  روند فعالیت ها و اقدامات مقابله با کرونا را با اهمیت توصیف کرد و گفت :   شناسایی افراد مستعد و دارای بیماری زمینه ای، کنترل و غربالگری کارکنان و ارباب رجوع ، تعطیلی همایش ها،کلاس های آموزش و برگزاری آنها به صورت مجازی از اقدامات جدی برای مقابله با شیوع این بیماری بوده است.

وی اضافه کرد : توزیع افزون بر یکصد هزار ماسک بهداشتی و توزیع مواد ضدعفونی کننده سطوح دست و اشیاء  در بین کارکنان سازمان  از اقدامات پیشگیرانه بوده که تا کنون ادامه دارد.

این مسئول اشاره کرد : نیروهای قرائت کنتور و همه افراد در ارتباط مستقیم با مردم و در معرض بیماری با لوازم پیشگیرانه ای نظیر ماسک های N95 و شیلد مجهز هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در اختیار قرار دادن حجم زیادی از وسایل تنظیف به تمام کارکنان برای  ضدعفونی نمودن وسایل کار شخصی، ، نصب بنرهای آموزشی برای مراجعین به شرکت و فرهنگ سازی اجتماعی در سطح وسیع را از دیگر اقدامات بیان کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1832   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/06/16 - 36 : 14 بعد از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 521

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد