شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
کسب رتبه نخست در جشنواره شهید رجایی توسط شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برای پنجمین سال متوالی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در آیین تجلیل از برترین های جشنواره شهید رجایی ، در پنج سال متوالی رتبه نخست را به خود اختصاص داد و به عنوان سازمان برتر در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت معرفی شد.  

 

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست شورای اداری و آئین تجلیل از برترین های جشنواره شهید رجایی استان به عنوان مدیر برتر در گروه زیربنایی و توسعه زیر ساخت در این حوزه تجلیل و معرفی شد.

 

 

وی در حاشیه برگزاری این آیین با قدردانی از تلاش همه همکاران در کسب این رتبه ارزشمند ، با تاکید بر اولویت بندی نیازهای مردمی و پرداختن به خواسته شهروندان ، افزود : تعامل، همکاری و همراهی همه مدیران در بخش‌های مختلف ضمن ایجاد شرایط مطلوب برای خدمت شایسته به شهروندان ، فضای خدمت را به فضای پرانگیزه و شاداب مبدل می کند.

 

 

این مسول داشتن اخلاق و گشاده رویی با مردم را لازمه فعالیت در صنعت برق برشمرد و گفت : علاوه بر ضرورت گره گشایی از کار مردم ، نوع برخورد مدیران و کارکنان نیز دارای اهمیت ویژه ای است.

 

 

مهندس نواب گفت: پرهیز از رفتار متکبرانه و نگاه ارباب رعیتی به مردم در صنعت برق بسیار مهم و دفاع از حقوق استان در حوزه صنعت برق و حفظ جایگاه ممتاز این صنعت شریانی ، کار بسیارحساس و با ارزش است.

 

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد :ارائه تصویر خوب و شایسته از خدمات خادمین صنعت برق به مردم در افکار عمومی و ایجاد ذهنیت مثبت در مشترکین حائز اهمیت است.

 

 

مهندس نواب اذعان کرد : راستگویی ، صداقت در رفتار و گفتار و امین مردم بودن در عرصه خدمت رسانی از اهمیت مضاعفی برخوردار است.

شایان ذکر است مسعود مختاری ،سیدمصطفی رسولی ، جلال دهقانی سانیج  و سعیده دهقان منشادی به عنوان عضو تیم کاری موثر معرفی شدند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1833   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/06/22 - 37 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 544

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد