شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مطالبات پیمانکاران را با جدیت دنبال می کنیم

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد : دغدغه ما در صنعت برق علاوه بر تامین برق پایدار ، کاهش خاموشی و افزایش رضایت مندی ، تامین به موقع مطالبات تلاشگران صنعت برق در بخش پیمانکاری است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس عبدالحمید عباس شیاری در نشست با پیمانکاران تشکیل کارگروهی شامل چندنماینده از پیمانکاران و شرکت توزیع برق بر دقت نظر بیشتر به روند پیگیری مفاصا حساب بیمه ای را مهم دانست و گفت : پرداخت مطالبات پیمانکاری از دغدغه های ما است و ما برای تعهد به آن ،  تامین منابع مالی لازم را قوی تر و مستحکم تری از قبل دنبال می کنیم.

وی استفاده از نیروهای آموزش دیده در بدنه بخش پیمانکاری را حائز اهمیت خواندو گفت : قول مساعد می دهیم برای حمایت از پیمانکاران در توانمندسازی دانش انان از ظرفیت های متخصص و جوان صنعت برق استفاده شود.

این مسئول با اشاره به شرایط حساس صنعت برق در رویارویی با تابستان بسیار گرم و سخت در تامین انرژی الکتریکی ، خاطرنشان کرد : پیمانکاران به عنوان نیروهای متخصص و فنی می توانند نقش موثری در شناخت مردم از مفاهیم برق داشته باشند.

وی در بخش دوم سخنان خود بر رعایت کامل اصول ایمنی تاکید کرد و افزود : نیروی انسانی کارآمد در بخش پیمانکاری به منزله یک گوهر ارزشمند در صنعت برق تلقی شده و حفظ جان و سلامت او برای ما مهم و حیاتی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تلاش برای جلب رضایت پروردگار و مردم با داشتن اخلاق حسنه و حفظ کرامت انسانی افراد را مورد تاکید ویژه قرار داد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1903   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/04/09 - 07 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 597

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد