شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
برنامه مدیریت اضطراری بار خانگی پیش از ظهر و ساعات اولیه شب اعمال می شود

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : برنامه مدیریت اضطراری بار بخش خانگی به پیش از ظهر و ساعات ابتدای شب موکول شد تا در ساعات گرم روز رفاه شهروندان تحت تاثیر قرار نگیرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس عبدالحمید عباس شیاری در دیدار با شهردار یزد که به مناسبت روز دهیاری ها و شهرداری ها انجام شد ، با اشاره به شرایط بسیار سخت صنعت برق در روزهای اخیر ، افزود:در حال حاضر با کسری 13 هزار مگاواتی برق در سطح کشور و رسیدن میزان مصرف به نزدیک 66 هزار مگاوات در برابر ظرفیت تولید 53 هزار مگاواتی کار بسیار دشوار و مدیریت مصرف از ضرورت ها است.

وی با بیان اینکه تشدید گرما ، شرایط سختی پیش روی ما قرار داده و این روند تا نیمه مرداد پایدار است، متذکر شد: در حال حاضر واردات برق بیش از میزان صادرات است و متاسفانه پرداختن به موضوع صادرات بزرگنمایی شده و افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داده است.

او در خصوص برنامه مدیریت اضطراری بار بخش خانگی ، عنوان کرد: با برنامه ریزی انجام شده ، با کمک صنایع و کشاورزان ، برنامه مدیریت اضطراری بار بخش خانگی به پیش از ظهر و ساعات ابتدای شب موکول شد .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد :به یاد داشته باشیم به کار نبردن وسایل پرمصرف در ساعات گرما گره گشا است و بهتر است برای استفاده در ساعات پایانی شب یا اوایل روز استفاده شود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1905   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/04/15 - 58 : 07 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 676

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد