شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
خاموشی بخش خانگی در یزد نداریم

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد : با همکاری صنایع بزرگ استان ، در حال حاضر مدیریت اضطراری بار در بخش خانگی اعمال نمی شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد،مهندس عبدالحمید عباس شیاری خطاب به مردم دارالعباده ،گفت:در حال حاضر برنامه های مدیریت اضطراری بار به مشترکین خانگی اعمال نمی شود و در صورت نیاز پیش از آن اطلاع رسانی می کنیم.

وی افزود:هدف ما رضایت مندی مردم است و سامانه ۱۲۱برای همین منظور شبانه روز در خدمت گذاری آماده است.

این مسول یاداور شد:مدیریت اضطراری بار به کمک صنایع بزرگ انجام می شود و هر گونه قطع بخش خانگی ممکن است یک حادثه و اتفاق مرتبط با تجهیزات باشد که می تواند توسط مردم از طریق سامانه اعلام شود.

وی با بیان اینکه تشدید گرما ، شرایط سختی پیش روی ما قرار داده و این روند تا نیمه مرداد پایدار است، متذکر شد: به یاد داشته باشیم به کار نبردن وسایل پرمصرف در ساعات گرما گره گشا است و بهتر است برای استفاده در ساعات پایانی شب یا اوایل روز استفاده شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد:روابط عمومی شرکت از طریق درگاه مدیران امورها ،نظرات و شکایات مردمی را دریافت و به صورت روزانه به حوزه مدیرعامل اعلام خواهد کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1910   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/04/19 - 27 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 612

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد