شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
کشف 87 رمز ارز دیجیتال در استان یزد

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : 87 رمز ارز دیجیتال غیرمجاز با قدرت 6 مگاوات در سطح استان کشف و تحویل مراجع قانونی شده است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس عبدالحمیدعباس شیاری ، در دیدار معاون تعزیرات و معاون دادستان استان ، با اشاره به اینکه تاکنون اطلاع رسانی گسترده ای به مردم در خصوص رمز ارزها و شیوه های تشویق مردم به شناسایی آن انجام شده است ، افزود : 87 مرکز رمز ارز دیجیتال غیرمجاز در یزد با قدرت مصرف 6 مگاوات و 17 میلیون کیلووات ساعت مصرف انرژی کشف شده است.

وی با اشاره به تشکیل اکیپ های شناسایی و اقدام قانونی با متخلفین توسط پلیس امنیت اقتصادی و برق ، خاطرنشان کرد : از میان 3000 واحد صنعتی مستقر در استان ، رفتار بار آن دسته از مشترکین صنعتی که مصرف خود را تعدیل داده و مجدد فعالیت خود را از سر گرفته بوده اند ، بررسی شد و شماری رمز ارز دیجیتال کشف شد.

این مسئول با اشاره به اینکه تقویت راه های کشف و ابتکار عمل در شناسایی آن گره گشا است ، متذکر شد : برخی از این واحد ها با دستکاری لوازم اندازه گیری یا جایگزینی ماینرها با تجهیزات و ابزارهای تولیدی اقدام به استخراج ارز دیجیتال می کنند که این موضوع کار را برای کشف دشوار می کند.

وی یادآور شد : نشست های مختلفی با شرکت مخابرات ، نیروی انتظامی و  سازمان قضایی برای شناسایی و کشف رمز ارزهای دیجیتال داشته ایم و به دستاوردهای خوبی رسیده ایم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، استفاده از بسیج به عنوان یک سازمان پویا و مقتدر را توصیه کرد و گفت : متاسفانه در فضای مجازی تبلیغات زیادی برای نصب تجهیزات استخراج رمز ارز وجود دارد که باید به صورت قانونی با آن برخورد شود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1911   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/04/21 - 53 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 577

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد